Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti bir partnerle değil

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 15, 2023 11:47 pm
  • Expires: 73 days, 12 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti 17 yaşımdayken ailemle terapist masasında onlara gey olduğumu söyledim; Beni kabul etmezler diye korkmuştum, annemin tepkisi “Bir erkeğin karısı ve çocukları olmadan nasıl bir hayatı olur, ailesi her şeydir” diye endişelendi. İzmit travesti 90’ların başında gençtim ve Aids Pandemisinden sağ çıkıp çıkamayacağım konusunda daha endişeliydim (AIDS pandemisini unutmayın!).

Gebze travesti Ancak yıllar geçtikçe baba olmak sorun olmaya başladı. Aile kuran tüm heteroseksüel arkadaşlarıma baktım ve onlar aracılığıyla dünyaya hayat getirme harikasını deneyimledim. Gebze travestileri Ne birinin çocukluğuna bir bakış, ne de birlikte büyüdüğünüz güzel bir dostluk ama ebeveynlik; küçük bir insanın elinden tutup yetişkinliğe giden yolu, yemeği, hayatı, mutluluğu ve ayrıca bu dünyanın sunduğu daha az güzel şeyleri keşfederek yürüdüğünüz yolculuk. Hayatta kalma macerası.

Ancak queerken kırklı yaşlarda baba olmaya karar vermek kolay ve doğal bir karar değil. Açıkçası dünya nüfusunu düşünüyordum – İzmit travestileri daha fazla insana değil, daha fazla ağaca ihtiyacımız var. Ama bazı mantıklı düşünceler arzu ve dileklerle bir araya gelmez.

Gebze travesti Bunu bir partnerle değil, bir arkadaşımla yapmak istediğim konusunda kendi kendime nettim. Aşk, tutku ve ebeveynlik modeli bana hiçbir zaman iyi bir kombinasyon gibi gelmedi. Kocaeli travesti Bir çocuğun sevgi dolu arkadaşlar olan ve bir aşk ilişkisi değil, çocuğun en iyisi için birlikte çalışabilen ebeveynlere ihtiyacı vardır. Pek çok faktör olduğu için tüm modellerin başarılı ya da felaketle sonuçlanabileceğini kabul ederek, benim inancım bu.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Hayatımın neredeyse son 20 yılında kolektifler halinde yaşadım ve gittiğim her yerde queer topluluklar kurmaya karar verdim; bunun bir kısmı anneme ailelerin mutlaka anne, baba ve çocuklardan ibaret olmadığını göstermekti. İzmit travesti Bana her zaman ilham veren bir başka şey de ‘bir çocuğu büyütmek için bir köy gerekir’ sözü bana çok anlamlı geldi. Sadece iki yetişkin modeline sahip olmak değil, bu yeni kişiyle farklı türde ilişkiler yaratan pek çok yetişkin modeline sahip olmak ve ayrıca sorumlulukların sadece iki kişiye düşmemesi. Bu, gerçek ebeveynlerin tam olarak kararlı olmadığı ve kararları vermediği, çocuğa sağlam bir zemin sağladığı anlamına gelmez.

Gebze travesti Başka bir karar daha var: bir toplulukta yaşayan bir çocuk.

Gebze travestileri fotoğrafı, Instagram: @yousefiskandar
Ve üçüncü karar, zayıf yönlerimi ve dünyayı olduğu gibi kabul etmekti (inan bana bu benim için en zor kısım), deneyimlerime göre bir toplulukta yaşamak güzel ama bu post-modern dünyada insanlar hareket ediyor ve ilişkiler sizden daha hızlı değişiyor. düşünmek. Bu topluluklara karşı bir nokta değil. Bu lehte bir nokta – her şey değişir ve topluluklar da değişir. Aynı zamanda bir çocuğun sağlam bir zemine ve net referanslara ihtiyacı vardır. İzmit travestileri Şüphesiz ben bir Terazi’yim ve kararlar almak ve kendimi organize etmek bir yaşam mücadelesidir, 2’den fazla kişiyle ebeveynliği koordine etmeye hazır değilim. Pek çok karar, pek çok duygu…

Gebze travesti Üçüncü karar verildi: sadece iki ebeveyn.

Gebze travestileri Bir toplulukta yaşayan, birlikte bir çocuk büyüten iki tuhaf insan. Bu çok güzel bir vizyon – öte yandan hayat asla mükemmel değildir!

Kocaeli travesti Bu arada, Gracia ile tanışın: gururlu bir lezbiyen, çok iyi bir arkadaş ve benimkiyle aynı ebeveynlik vizyonu. Yaptık!

Kolay olmadı, yıllar aldı, çünkü benim de doğurganlık sorunum vardı ama işte dünyanın en güzel, en tatlı ve en akıllı bebeğiyle beraberiz: Itai!!

İzmit travesti Peki hayat nasıl diye soracaksın bana? Dağınıklık!

Gebze travesti İkimizin de bu ailedeki rollerini anlamaya çalışan ortaklarımız var, libidomun bebeğimin son kusmuğunu temizlemeye ve onu 15 dakika kadar uyutmak için yepyeni bir şarkı icat etmeye nasıl yönlendirildiğini gören bir erkek arkadaş, gerçekten seven bir topluluk. Itai ama aynı zamanda geceleri 7 saat uyumayı da seviyor, ekonomik bir kriz – bu mükemmel yaratıktan uzakta olmak kalbimi paramparça ederken ve aynı zamanda çok fazla sevgi hissediyorum ama gerçekten çokken nasıl bir tantra atölyesi düzenlerim? çok aşk, dedim bu aşkın çılgın miktarı – Yoğun!!!

Gebze travestileri benden bu yeni hayat hakkında bir şeyler yazmamı istediğinde şüpheliydim – bunun GayLoveSpirit ile ne ilgisi var?

Kocaeli travesti Eğitimlerimizde babalarımızla ilgili çok çalıştık ve şimdi aldıklarıma değer vermeye ve almadıklarımı tamamlamaya kararlıyım.

Gebze travesti Anneliğin aksine, babalığı yeniden keşfetmemiz gerekiyor ve benim okuduğum şey çok heteronormatif ve ikili (bu arada iyi bir kitap biliyorsanız – bana bildirin): queer bir çocuğun cinselliğiyle özgür hissetmek için babasından neye ihtiyacı olacak? bedenleri ile birer baba modeli mevcut, duyguları gösteren hepsi.

Gebze travestileri Uzun yıllardır erkeklere cinsel yollarında eşlik ediyorum ve bu, libidomun sadece seks olmadığını, her zaman performans göstermek zorunda olmadığımı anlamamı sağlıyor. İzmit travestileri Bazı dönemlerde tüm bu yaratım enerjisini başka şeylere yönlendiririz. Endişeye gerek yok ve hızlı çözümler aramaya gerek yok. Cinselliğimi tüm tonlarıyla kabul etmek.

İlk başta iki ruhlu Amerikan birinci ulus kimliğini Avrupa’ya getirme konusunda çok şüpheciydim ama muhteşem Wolf ve Thorsten Devastati ile yaptığım yolculuk anneliğimi kabul etmeme izin verdi. ‘Hamile kalmak istiyorum. İzmit travestileri Bu çocuğu emzirmek istiyorum’ (keşke bu kadar kıllı olmasaydım…) diyebilmek için kendimi rahat hissedebiliyorum. Kadınlığımı kucaklamak, sadece babalığımı değil, anneliğimi de kabul etmeme izin verdi. Normal bir eşcinsel baba olmak istemiyorum, kim olduğumu kucaklamak istiyorum: bir baba, bir anne, bir bekçi.

İZMİT TRAVESTİ Her şey gün geçtikçe değişiyor, hiçbir şey bilmiyorum ve muhtemelen bazı şeylerde fikrimi değiştireceğim ama Itai burada ve B planı ve çıkış kapısı yok!

Eğer gerçekten isterseniz zaman zaman tuhaf, iki ruhlu babalık hakkında da yazabilirim.

Listing ID: 206412580739d47

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply