Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Gebze travesti Eğitmen ekibi

  • Street: İZMİT
  • City: TRAVESTİ
  • Zip/Postal Code: GAY
  • Listed: Şubat 22, 2023 11:26 am
  • Expires: 51 days, 14 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti yapılacak bir geziden daha özel olacak… Eşcinsel erkeklerden oluşan topluluğunuzla birlikte Yeni Yıla başlamanın harika bir yolu.

Gebze travestileri Pek çok aktivite, tantra, kendini güçlendirme, şehvet, kendini geliştirme ve eğlence ile altı gün… Bu gidebileceğiniz en iyi Yeni Yıl partisi, birçok erkek için gey sahnesindeki büyük partilerden çok daha ödüllendirici.

Gebze traveti Eğitmen ekibimiz iletişimsel, destekleyici ve çok seksi (gülümsüyor). Size, önce kendinizle bağlantı kurma, sizin için neyin önemli olduğunu ve diğer erkeklerle bağlantıda neyin önemli olduğunu keşfetme şansı bulacağınız altı gün sunuyoruz. Yalnız yaşıyorsanız ve büyük adamlar arıyorsanız, Winter Eros’ta birçok kişiyle tanışma şansınız olacak. Bu yapay bir ortamda değil, birçok eğlenceli aktivite ve fırsatın olduğu rahat bir şekilde olacak.
Gebze travesti Kış Eros İnzivası, Tantra’yı öğrenmekle, ruhsal olmakla ilgilidir ve bizim için bu aynı zamanda aptal ve şakacı olmak, yeni baştan çıkarma teknikleri ve yeni iletişim yolları öğrenmek anlamına gelir. Her şey dokunmak, iyi erkeklerle cinsel alışveriş havasına girmek, bu enerjiyi tutmak ve aynı zamanda ruhsal ritüellerde grup enerjisini birlikte hissetmekle ilgili. Genellikle oldukça uluslararası bir deneyimdir.

Gebze travesti Bu yıl, bize her türlü dinamik grup çalışması için birçok fırsat sunan büyük bir grup odasıyla Vogelhof’un harika doğal ortamında olacağız. Akşamları birlikte saunaya girip karda yuvarlanabiliriz; grup süreci için ihtiyacımız olan ortamı oluşturuyoruz. Her yıl inziva farklı şekilde devam eder ve grupta ortaya çıkan şeye bağlı olarak farklı şeyler olur: bazen gelecek yıl ne yapmak istediğimize ve o noktada nerede olduğumuza odaklanırız, bazen odak noktası daha çok kutlamadır. değişir. Ancak işin özü, aşkınızın kaynağını bulmak veya aşkınızı bulup ondan zevk almak için bir sonraki adımın ne olduğunu bilmek için çok zamanınız oluyor.

Gebze travestileri Faaliyetler hakkında daha spesifik olabilir misiniz?

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Genellikle aileler adı verilen daha küçük gruplar halinde çalışırız. Bunlar hafta boyunca sizin güvenli yeriniz olacak. Her güne meditasyon, yoga ve bodywork ile başlıyoruz. Daha sonra farklı temalar ve teknikler üzerinde daha küçük gruplar halinde çalışırız. Akşamlar tamamen ritüeller, masaj, duyularla çalışma ve cinsellik üzerine kuruludur. Artı birkaç sürpriz aktivite…

Bir eğitmen olarak bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Gebze travestileri Aldığım geri bildirimler, grup dinamikleri konusunda çok güçlü olduğum ve süreçte sıkışıp kalan veya süreçten düşen bireyleri tespit etmekte iyi olduğum yönünde. Flört etmeyi, insanlarla tanışmayı ve başkalarını bulaşıkları yıkıyor olsalar bile oyun oynayabilecekleri, flört edebilecekleri ve birlikte iyi vakit geçirebilecekleri noktaya getirmeyi seviyorum. Son yedi yıldır Sexperience eğitmeniyim. Orada, erotik masajlar da dahil olmak üzere cinselliğinize açılmanıza yardımcı olacak pek çok yöntem kullanıyorum.

Bu yılın baskısı için özel hayalleriniz ve beklentileriniz neler?

Gebze travesti Bu yıl dünya bir yıl öncesinden çok farklı. Samimiyetle ilgili pek çok sorun olacak ve ayrıca yeni zorluklar ve yaşamlarını sürdürmenin yollarını arayan insanlar olacak. İnsanların kendilerini daha iyi hissetmek ve değişmek için yeni modeller aradığı bir dönemdeyiz. Gebz<e travestileri Dışarıda her şey kasvetli olacak ama içi sıcak ve rahat olacak. Herkesin kendisiyle ve başkalarıyla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmak ve eğlenmek için zamanı olacak.

Listing ID: 31363f5fb1eb3043

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply