Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Gebze travesti ile röportaj yaparken

  • Street: İZMİT
  • City: GEBZE
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 5, 2023 11:39 pm
  • Expires: 64 days, 10 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti ile röportaj yaparken Aktif olduğumuz tüm yıllar boyunca, etkinliklerimiz aracılığıyla birçok insan aşkı veya bir tür ortaklık buldu ve bu bizim ana hedefimiz olmasa da, bu gerçekleştiğinde yardım edemeyiz ama mutlu hissederiz. Bu nedenle, size bu insanlardan bazılarıyla röportaj yaptığımız ve deneyimlerini sorduğumuz bir dizi sevimli gönderi sunmaya karar verdik.

İzmit travesti Bu ilk röportaj, GLS’nin yakın arkadaşı ve eski işbirlikçisi Dror ile. Yaz Eros’ta aşkı bulmak hakkında neler söylediğini dinleyelim…

Gebze travestileri Çalıştaydan sonraki haftalarda nasıl hissettin? Ve bir ilişki içindeymişsiniz gibi hissetmeniz ne kadar sürdü?

Gebze travesti Kendimi iyi hissettim, kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Duygularla ve öz sevgiyle doluydum. Ve günlük hayatımda daha yavaştım, bunun güzelliğini kabul ediyordum, her zaman yapılacak bir sonraki şeyi düşünmüyordum. Diğer insanlara farklı davrandım, daha fazla şefkatle, daha sabırla. Çünkü kendini sevdiğin zaman, verecek daha çok sevgin olur.

Gebze travesti Bu atölye bir benzin istasyonuna gidip ruhumu doldurmak gibiydi. Sonra o kadar dolu ki diğer insanlara da yayılıyor. Tabii ki sadece birkaç hafta böyle… bu yüzden bunu her ay yapmalıyız!

İzmit travestileri Ve dediğim gibi, bunun çok özel bir bağ olduğunu hemen anladık ve o zamandan beri beraberiz.

Gebze travestileri Çoğu zaman, etkinliklerimize ülkenin farklı yerlerinden ve hatta farklı ülkelerden insanlar geliyor. Siz ve partneriniz uzun mesafeli bir ilişki içinde misiniz? Nasıl geziniyorsun?

Gebze travesti Evet maalesef aynı ülkede yaşamıyoruz. Başlangıçta iki yıl İtalya’da yaşadı, bu yüzden o kadar da kötü değildi, iki haftada bir birbirimizi görmeyi başardık. Sonra Kudüs’te iki yıllığına bir iş buldu ve (İsrailli olmama rağmen) bu kadar sık ​​uçmak benim için daha zordu ama başardık. Sonra Corona geldi ve vatandaşlığım olmadığı için İsrail’e gidemedim. İşini bırakmak zorunda kaldı ve şimdi Tunus’ta. Çok zor ama mümkün olduğunun kanıtı. Kocaeli travesti Görüntülü aramalar ve kısa mesajlar aracılığıyla sürekli olarak birbirimize bağlanıyoruz. Kocaeli travestileri Ve birbirimizi gördüğümüzde – seks hayatımız hala daha iyiye gidiyor! Ki bu 5 yıldan sonra çok yaygın değil… Sanırım tek eşli ve uzak mesafeli bir ilişki içindeyiz, bu yüzden çok tutkulu.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Ama bu mesafeyi kısa sürede bitirmeyi planlıyoruz. Böyle yaşayamayacağımıza karar verdik… evrenin sonuna kadar birlikte yaşamak istiyoruz! Ama bu mümkün ve eğer bu gerçek aşksa hiçbir şey engel olmamalı, mesafeler bile. Her şeyi çözebilirsin.

Gebze travesti Bir eş bulmak, etkinliklerimizin ana amacı değil, (çok hoş) bir yan etki: yeni ilişkinin yanı sıra atölye çalışmasından neler çıkardın? Kendin için bir şey öğrendin mi?

Gebze travestileri Sanırım buna zaten cevap verdim ama benim için önemli olan bir şeyi tekrar edeceğim. İnzivaya geldiğim her yıl hep şöyleydi: İlk günlerde “listemde” bu 3/4 güzel adamlar vardı ama diğerlerine karşı biraz kayıtsızdım. Ama 3. veya 4. gün insanları gerçekten sevmeye başlıyorsunuz. Cinsel olarak değil, sadece onları seviyorsun. Ve onları o kadar çok seviyorsun ki onlara sarılıp yemek istiyorsun ve o kadar güzel görünüyorlar ki… Çünkü onlarla o kadar çok şey paylaşıyorsun ve sen açıldıkça herkes açılıyor.

Gebze travesti Öğrendiğim şey, normal hayatta bile insanları yargılamamak, çünkü onlar sizin gördüğünüzden çok daha fazlası. Üzgün ​​ya da pek iyi olmayan birini görürseniz, genellikle bunun arkasında karşılaştıkları acı ya da korku vardır. Bu yüzden daha çok dinlemeye ve ötesini görmeye çalışıyorum ve çoğu zaman düşündüğümden çok daha güzel olduklarını anlıyorum. Günlük hayatım için önemli olan öğrendiğim en önemli şey bu.

Listing ID: 87364052778b5720

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply