Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti İnsanlara nasıl davranacak

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 15, 2023 11:42 pm
  • Expires: 73 days, 11 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti İnsanlara nasıl davranacaklarını, belirli durumlarda ne hissedeceklerini ve neyin yanlış ya da doğru olduğunu söyleyen bir sosyal bağlam olduğuna inanıyorum. Kolektif zihin bazen kişisel zihni kontrol ediyor ve beden sessiz kalıyor. Ben ne istiyorum ve bedenim ne istiyor?

Gebze travesti Dahası, beden ve zihin arasındaki gerilim, toplum ve birey arasındaki gerilimle ilişkilidir. Biz çevremizin bir parçasıyız. Kocaeli travesti Bizi büyüten ailemiz, çalışma ortamımız ve boş zamanlarımızı birlikte geçirdiğimiz arkadaş grupları – Onlar biziz, biz onların bir parçasıyız. Bazı gruplar yeni normlar yaratarak topluma meydan okur, bazıları uyum sağlamaya çalışır. Hepimiz arzu edilmek ve sevilmek isteriz, hepimizin diğerlerinin bizden ne beklediğine dair bir algısı vardır; eşcinsel seks “yanlış” olduğu için, orgazm olmak günah olduğu için, rastgele seks yapmaktan zevk almak fahişe olduğum anlamına geldiği için suçlu ve kötü hissetmek.

Gebze travesti Bunların hepsi içimizdeki sosyal zihnin örnekleridir, ama aynı zamanda kolektif eşcinsel zihnin de üzerimizde gücü vardır, eşcinsel dünyasının en büyük beklentilerinden biri penetrasyondur. Penetrasyon olmadan seks olmaz, bir taraf seçip ona göre hareket etmelisin, Grindr’daki pek çok erkek sadece sarılmak ve sohbet etmek, film izlemek veya öpmek istiyor ama sonunda iki geçerli seçenek var: sikiş ve/veya em , gerçekten samimiyet ararken seks arayacağımız bir durum yaratmak.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Dahası, ne istediğimizi bilmemiz ve bunu iletebilmemiz gerekiyor. Sosyal medyada, terapistin koltuğunda ve arkadaşlarla – Hepsi bizden ne istediğimizi bilmemizi bekliyor. İzmit travesti Sınırlarım aşıldıysa, kızgın ve intikamcı olmalıyım. HAYIR’ımı duyamayan insanlar kötü insanlardır. Aslında, çoğu zaman vücudum bir şey, beynim başka bir şey ister, partnerimi dinlediğime inanıyorum ama aslında sadece istediğim şeyin onaylanmasını bekliyorum. Bedenim bir şeylerin ters gittiğini hissediyor ama zihnim bunu kaydetmiyor. İzmit travestileri Yani fiziksel beden, makine çalışıyor, heyecanlanıyor ve evet diyor. Zihin karışır, beden de karışır ve herkes bize yanlışın ve doğrunun, iyinin ve kötünün olduğunu söyler, artan suçluluk duygusu, sessizlik.

Gebze travesti Müvekkilim terapi odasının içinde istediğini iletebildi, kendini giderek daha güvenli ve daha anlayışlı hissetti, ancak güvenli odanın dışında zorluklar çok daha karmaşık, ayartmalar ve beklentilerle dolu. Kocaeli travesti Bu sadece kişisel bir görev değil, aynı zamanda sosyal bir görevdir, kendi bedeninizi dinlemek ilk adımdır.

Gebze travesti Kafamızdaki toplum ile kişisel arzularımız arasında nasıl barış içinde yaşayabiliriz? Bedenimizin, zihnimizin sınırlarını nasıl anlayabiliriz? Travma yerine girmeden ona nasıl meydan okuyabiliriz? İkisi arasında nasıl bir denge kurabiliriz? Kocaeli travestileri Zihin ve beden farklı şeyler mi ister? Sadece birine güvenebilir miyiz?

Gebze travesti Bir dahaki sefere rastgele veya partnerinizle seks yaptığınızda, şu alıştırmayı deneyin: vücudunuzla ne kadar yakın olmak istediğinizi kontrol edin, çok yavaş ve çok yakınlaşın ve nefes alın. Aldığınız ve verdiğiniz her temas, onları sorgulayın. Gebze travestileri Partnerinize bakmaya çalışın ve bir aşamadan diğerine geçmeden önce sorun… belki seks en iyisi olmayacak, bu karşılaşmada hayvani tutkulu kısım askıya alınacak, ancak kendiniz hakkında çok şey öğreneceksiniz.

Listing ID: 5596412566633caa

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply