Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti ritüeli

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 12:19 am
  • Expires: 73 days, 12 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Bedeni ve ruhu birbirine bağlayan, ruhlu ve duyusal şifa ile birlikte şamanik yolları keşfeden bir atölye-ritüel. Gebze travesti Şifalı otlar, çiçekler, şifalı sular ve duman kullanarak içinizdeki şamanı keşfedin. İzmit travesti Ruh rehberlerine bağlanın ve şamanik hareket ve vücut çalışmasıyla çakra sistemine enerji verin. İzmit travesti Sürprizlerle dolu eğlenceli ve büyülü bir ormanı deneyimleyin, farklı Totem hayvanlarını bir araya getirin ve iyileştirici nitelikleriyle çalışın. Gebze travestileri Bu atölye çalışmasında, ruhsal, şamanik törenlerde bir şifacı olarak deneyimlerimi paylaşıyorum.

Birlikte şifanın şamanik dokunuşuna odaklanıyoruz. Bitki banyoları alacaksınız ve enerjik bedeni temizlemeye ve rahatlatmaya yardımcı olmak için farklı bitkilerle nasıl çalışacağınızı keşfedecek ve deneyeceksiniz. Özellikle bu atölye çalışması için, Ruh rehberlerimizle bağlantı kurduğumuz aktif rehberli bir meditasyon olan Totem hayvan arabuluculuğunu yarattım. günün geri kalanı için veya hayattaki herhangi bir proje veya zorluk için bir ilham kaynağı. Gebze travesti Sihrin, samimiyetin, hazzın ve şifanın yer aldığı büyüleyici bir ormana girdiğimiz eğlenceli bir atölye. İzmit travestileri İçinizdeki şifacıyı çağırmak için güvenli ve eğlenceli bir alan.

Kocaeli travestileri  ritüelinin ana bileşeni Şehvetli şifadır, bu sıcak ve iyileştirici dokunuşu başka bir erkek kardeşle değiş tokuş ederken, ben de size bu konuda rehberlik ederek, sevgi dolu ilgi ve ilginin derinden tadını çıkarmanız ve lezzetli hislerin derinliklerine dalmanız için bir alan yaratacağım. Gökkuşağı kabilenizin şarkı söylemesi, dua etmesi, oynaması ve dans etmesiyle Queer kardeşliğinde güçlü durun! İzmit travesti RespiRo ritüelinin ana bileşeni Şehvetli şifadır, bu sıcak ve iyileştirici dokunuşu başka bir erkek kardeşle değiş tokuş ederken, ben de size bu konuda rehberlik ederek, sevgi dolu ilgi ve ilginin derinden tadını çıkarmanız ve lezzetli hislerin derinliklerine dalmanız için bir alan yaratacağım. Gebze travestileri Gökkuşağı kabilenizin şarkı söylemesi, dua etmesi, oynaması ve dans etmesiyle Queer kardeşliğinde güçlü durun!

Gebze travesti ritüelinin ana bileşeni Şehvetli şifadır, bu sıcak ve iyileştirici dokunuşu başka bir erkek kardeşle değiş tokuş ederken, ben de size bu konuda rehberlik ederek, sevgi dolu ilgi ve ilginin derinden tadını çıkarmanız ve lezzetli hislerin derinliklerine dalmanız için bir alan yaratacağım. İzmit travestileri Gökkuşağı kabilenizin şarkı söylemesi, dua etmesi, oynaması ve dans etmesiyle Queer kardeşliğinde güçlü durun!

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Gökkuşağı savaşçılarından oluşan bir kabile olarak birleşmiş durumdayız. Bu çalıştayda Afrika’nın atası İzmit travesti davet ediyoruz. Bu yılan tanrı, cinsellik üzerindeki iyileştirici nitelikleri ve dişil/eril enerjiyi dengelemesiyle tanınır. Meditasyon yapacağız, resim yapacağız, şarkı söyleyip dans edeceğiz.

Gün şamanik hareket serisi ile başlar: Beden farkındalığı yaratmak ve bedeni harekete geçirmek için eski Meksika’dan Tensegrity. Gebze travesti Farklı kültürel geçmişlerden gelen birkaç Queer tanrının nitelikleri ve iyileştirici yönleri üzerine meditasyon yapmak, ruhlarını kalplerimize ve bilincimize davet etmek.

Gebze travestileri çağırdığımız ve organik vücut boyası kullanarak bedensel ifade verdiğimiz ritüel bir alan yaratmak için 4 yönü açmak. Kendi Toteminiz olun, ilham alın ve kardeşinizi renklendirin. İzmit travestileri Bu dokunmatik girişten sonra, değişim ve keşif, alıcı için gerçek bir hediye olan ve aynı zamanda şifacı için iyileştirici bir deneyim olabilecek bir tedavi olan Duyusal Şifanın iyileştirici dokunuşuna akacağız.

İzmit travesti Bilinçli dokunuşla partnerinizi derin, sıcak ve güvenli bir yolculuğa yönlendirecek, güçlü ve samimi bir şifa deneyimi sunacaksınız. Birlikte dans edeceğiz ve II. Spirit kabilemizin, Pacha Mama, Madre Tierra’yı onurlandıran gökkuşağı ailemizin çeşitliliğini kutlayacağız.

Listing ID: 25064125f1fc64be

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply