Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti şifacı ve seksolojik beden işçisidir

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 11:02 pm
  • Expires: 75 days, 2 hours
gebze travestileri

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Ela Evrimi 2021 programını keşfetmemizin ardından, size Robert Van Raven’ın Şamanik Eros ile başlayan atölyelerini sunuyoruz.

Gebze travestileri Robert, uzun yıllardır Şamanik yolda, farklı bitki ve geleneklerle çalışan bir masaj terapisti, şifacı ve seksolojik beden işçisidir ve bu yıl deneyimlerini tatması için onu davet ettik.

Kendi sözleriyle, bu Şamanik Eros’tur:

Gebze travesti Şamanik şifanın farklı biçimlerini keşfederek sizi beden ve ruhla derinlemesine bağlantı kurmaya davet eden bir atölye çalışması.

Gebze travestileri Bu çalıştayda Şifanın Şamanik dokunuşuna odaklanıyoruz. Enerji akışınızı artıran ve beden/ruh farkındalığı yaratan eski Meksika’dan bir şamanik hareket serisi olan Tensegrity’yi keşfedin. Temizleyici bitki banyoları alın ve kalp çakrasını açmaya yardımcı olmak için lekeleme (belirli bitkilerin yakılması) veya çiçeklerin kullanılması yoluyla ince, enerjik bedeni temizlemeye, rahatlatmaya veya iyileştirmeye yardımcı olmak için farklı bitkilerle nasıl oldu. Gebze travesti Bu atölye çalışması için, rehberlerimiz ve Totem’in hayvanlarıyla bağlantı kurduğumuz aktif rehberli bir meditasyon olan Totem arabuluculuğunu yarattım. Hayattaki projelere veya zorluklara ilham kaynağı olabilecek güçlendirici bir yolculuk. Sihrin, samimiyetin, zevkin ve şifanın yer aldığı büyüleyici bir şehvetli ormana girdiğimiz eğlenceli bir atölye. Rehberlerinizle ve sezgisel şifa güçlerinizle çalışmayı keşfetmek için kendi iç şamanınızla bağlantı kurmaya davetlisiniz. Birlikte güvenli, saygılı, sevgi dolu ve ruhlu bir ortam yaratacağız.
Gebze travestileri Yaz etkinlikleri için sevgili aşçımız olabilir ama o bundan çok daha fazlası! O, 20 yılı aşkın bir süredir yolda olan eğitimli bir Ayurveda masörü ve bu yolda çok şey öğrendi. Kendimizi seveceğimiz ve şimdi açıklamayacağımız pek çok güzel küçük şeyle vücudumuzu ovacağımız bu atölye çalışması sırasında bilgisinin bir kısmını paylaşacak… akşam yemeği için de fırına (veya saunaya?) girmeye hazır!

gebze travestileri

gebze travestileri

Gebze travesti sizi şehvetli bir ayurvedik arınma ritüelinde sevgiyle yönlendiriyor. Güneş ışınlarının ve kendi ellerinizin nazikçe dokunmasına izin verin. Çimlerde rahatlayın ve bu özel ayurveda masajının keyfini çıkarın. Marc, bu ritüelde bir tür şefkatli kendini sevmeyi nasıl uygulayacağınızı gösteriyor. Pillerinizi şarj etmek için vücudunuza sevgi dolu ilgi ve iyi enerji armağanını nasıl verebileceğinizi öğreneceksiniz.

Gebze travestileri En son ne zaman kendini bir avcı gibi hissettin? Yoksa av olarak mı? İnsanların başlangıçta hayvanları yiyecekleri için öldüren ve hala öldüren yırtıcı hayvanlar olduğunu kabul etmek özgürleştirici olabilir. Bugün bu ilkel eylem, öncelikle gözden uzak bir yerde gerçekleşir ve kültürümüz tarafından gizlenir. Avcının artık günlük hayatımızda yeri yok. Bu nedenle, ona sadece yer vermek değil, onu kabul etmek, takdir etmek ve nihayet ruhumuza entegre etmek daha da önemlidir.

Gebze travesti pta, hayvan duygularımızı eğlenceli bir şekilde tanımak ve deneyimlemek istiyoruz. Avlanmaktan ve öldürmekten zevk alan içimizdeki yırtıcıyı keşfedeceğiz.  Kocaeli travesti Koku alma, avlanma ve nihayet avı öldürme zevkine ve arzusuna yer açacağız; açlık duyguları, av için açgözlülük ve yiyecek bulmanın sevinci. (Oyuncu) şiddet, kurnazlık veya baştan çıkarma ile avı yakalamak için farklı stratejiler deneyeceğiz.

Gebze travestileri çok ilginç: ölüme teslim olmak ve başka bir canlıyla kaynaşmak, korkunun yerini sizi öldürene teslim etme eyleminde teslim olmaya nasıl bıraktığını keşfetmek.

Gebze travesti bir çerçeve oluşturan bir ritüelle çerçevelenmiştir. Herkesin bağlantılı bir grup enerjisi tarafından desteklendiğini hissettiği güvenli bir konteyner yaratacağız. Bağlantılı egzersizler ve net kurallar sayesinde fiziksel, duygusal veya zihinsel yaralanmaların olmamasını sağlayacağız.

Listing ID: 26364139f251a571

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply