Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti solo deneyimleri

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 11:13 pm
  • Expires: 75 days, 14 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Bugün bu yılki yaz festivallerinden programdan biraz daha paylaşıyoruz. Bu, Rodrigo’dan yeni bir atölye ve işte onun hakkında söyleyecekleri:

Gebze travestileri Kalçanızla ilişkiniz nedir? Onlarla ne kadar bağlantı kurabilirsiniz?

Günlük hayatımızda çoğu zaman yaratıcı enerjimizin merkezi olan kalçalarımız sessiz ve bilinçsiz kalır. Hatta çoğumuz için bazı hareketlerin dışında kalıyorlar.

Gebze travestileri Bu yıl vereceğim atölyede, içimizdeki yaratıcılıkla bağlantı kuracağız, omurgamızda yükselmesine izin vereceğiz ve günlük hayatımızda yapamayacağımız şeyleri hareket ettirmek ve ifade etmek için bedenimizi özgür bırakacağız. Kendimizle bağlantı kurduğumuzda hissedebileceğimiz dinginliğin, ağır çekim flört hareketlerinin, en gizli şehvetimizin Eros yaratıcılığının, en sert ve en aktif hareketlerimizin tadını çıkaracağız…

Gebze travesti Atölye sonunda solo deneyimlerimizi yoğunlaştıracak, nefes ve sesle tamamlayacağız.

Tüm vücudunuza enerji getireceğiz ve dikkatimizi kalçalarımıza odaklayacağız. Kalçalarınız size ne söyleyecek? İletişim kurmak için kalçalarınızı nasıl kullanacaksınız? Gelin bunu birlikte keşfedelim!

Bu atölye çalışması, kendinizle yapacağınız yalnız bir deneyime dayanmaktadır. Başkalarıyla birlikteyken kendi içinizin ne kadar derinine inebilirsiniz? Grupla paylaşmak istediğiniz çıplaklık düzeyine de karar verebilirsiniz.

Gebze travesti Arzun nedir? Niyetin gücünün ve havaya gönderdiğiniz titreşimlerin güçlü olduğunun farkında mısınız? Kocaeli travesti  Bir dilek tuttuğunuzu ve tüm enerjinizi ona harcadığınızı hatırlıyor musunuz?

İsteklerinizi gerçekleştirmek için cinsel gücünüzü, yaratma ve yaşam gücünüzü kullanırsanız neler olabileceğini hayal edin. Şimdi bunu, bu enerjiyi daha fazla güç ve tutkuyla dolduran bir grupta yapmayı düşünün.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Dileğin nedir? Bizimle nasıl bir sihir yaratmak istiyorsunuz?
Bugün Yaz Festivallerimizden bir atölyeyi daha tanıtıyoruz. Bu, Valentin’e ait ve onun hakkında söyleyecekleri şöyle.

Gebze travesti Bu atölyelerde seks ve mahremiyet için doğaçlama yöntemiyle çalışacağız. Seks “doğaçlama” yaptığımızda hokkabazlık yaptığımız farklı parametreler, nitelikler ve beceriler nelerdir? Bilinçaltımızda zaten uğraştığımız farklı unsurları nasıl bilinçlendirebilir ve eğitebiliriz?

Mekan, aktif/pasif, tempo, anlatı, nesneler ve diğer unsurlar üzerinde eğlenceli alıştırmalar yapacağız. Bunu bir dans doğaçlama dersi gibi düşün, ama seks için! Belki de hayatımızın en mutlu anı nı  geçireceğiz.

Listing ID: 2006413a18499313

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply