Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti Tantrik masajı

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 7, 2023 7:20 am
  • Expires: 65 days, 8 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Tantrik masaj sadece bir kişinin cinsel organına dokunmakla ilgili değildir. İki beden arasında, nefeslerini birleştiren bir deneyimdir. İzmit travesti Farklı yerleri keşfetmek, dokunmanın yolları. Her ay bu dünyadan başka bir parçayı göstermek için Barselona’da buluşuyoruz.

Bu ay genital masaj sanatını öğreneceğiz.

Gebze travestileri Sizi bize katılmaya, kalbimizi açmaya, yeni masaj teknikleri öğrenmeye ve yeni erkeklerle tanışmaya davet ediyorum.

 

Gebze travesti Cinsel organlara tek başına masaj yapılmaz. Bu bir deneyimdir, en iyi ipuçları, nefes alma, farklı yerleştirme noktalarını ve farklı araba yöntemlerini keşfetme. Kocaeli travestileri dünyanın en iyi parçası olmak için bir fırsat var.

Bir katılımcıyı davet ettiğinizde, yeni masaj teknikleri, yeni masaj tekniklerini ve yeni erkeklerle buluşmayı planlayın.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Birkaç yıl önce gittiğim eşcinsel partilerinden birinde, sevimli bir adama bakıyordum. Tipim değildi, yakışıklı da değildi ama dans edişini beğendim. Mutlu ve seksiydi. Yavaş yavaş beynimde birlikte akşamımızı yarattım. İzmir travestileri O bana nasıl gülümserdi, ben konuşmadan yaklaşırdım. Bir süre göz göze gelir, birlikte dans ederdik, dudaklarına uzanırdım, neredeyse kokusunu alırdım ki arkadaşım beni itip kulağıma ‘ona bakmayı kes, ilgilenmiyor’ diye bağırırdı. Cevabım ‘siktir git’ oldu, nereden biliyorsun? Kimseyi taciz etmiyorum, la la diyarımdaydım. Kocaeli travesti o kadar mutlu ve aşıktım ki, şimdi ona arkadaşımın teorisini yerle bir edecek net bir tepki almak için bakıyordum. Burada bir şeyler yaşıyorduk….

Gebze travestileri Arkadaşım utanmış ya da kızgın bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra, adamın benden haberdar olduğunu ve beni görmezden geldiğini fark ettim ki aniden arkasını dönüp ağzını açtı. ‘HAYIR’.

Gebze travesti Bir cevap istedin, aldın. ‘Ben bir  Az önce aşağıladığım arkadaşımla saklanıp teselli aramam gerekiyordu.

Kocaeli travestileri defalarca hayır dediğiniz halde karanlık odalarda tekrar tekrar yaklaşanlar, kulüpte size dokunmaya çalışanlar, kendini tanıtan ve bunu yaparken çok yaklaşıp adeta Kocaeli travestileri öpücüğü verenler.

Birkaç baboso ile dışarı çıkıp nasıl çalıştığını görmeye karar verdim. Çoğu zaman harika, tatlı adamlardı, çok şehvetliydiler. İsteklerime ve sınırlarıma saygı duymadıkları için birkaç kez onları uzaklaştırmak zorunda kaldım.

Gebze travesti  salya akıyor… bu çok tanımlayıcı bir kelime. Açıkçası heteroseksüel dünyada aynı değil. İzmit travesti Kadınlar ve erkekler arasındaki güç dengesizliği, babosoları korkutucu ve göz korkutucu hale getirirken, gey dünyasında çoğunlukla sinir bozucu ve biraz itici.

Gebze travestileri Baboso kimdir? O bir tacizci mi yoksa hayalperest mi? Ulaşmaya mı çalışıyor? Farkındalık mı, iletişim mi, sözsüz iletişim mi yoksa toplum tarafından oluşturulan normlara uymayan başka bir insan mı? Her iki durumda da, babolar masum bir flört ile taciz arasındaki çizgiyi aşıyorlar. Burada bir şeyler ters gidiyor ve babosolar da dahil olmak üzere hepimizin bundan kurtulma hakkı var.

Sosyolojik düzeyde büyük bir uyumsuzluk var. Hırslı olmamız ve hayallerimizin peşinden gitmemiz söylendi. Zorba işadamları, dırdırcı satıcılar ve medya yıldızları pes etmemek ve hedefinizi asla unutmamak için model olarak görülüyor. Kocaeli travestileri kültür, oraya ulaşmanın yolundan çok hedeflere dayalıdır. Nasıl daha iyi olacağımızı ve elimizden geldiğince iyi olmayacağımızı öğreniyoruz. Hiçbir şeyin ulaşamayacağımız bir şey olmadığı mesajını alıyoruz. Aşkın ne olduğuna dair görsellerde bile, romantik filmlerin tamamı, filmin başında onları reddeden ve sonunda onlarla evlenen kadınları kovalayan erkekler hakkındadır. Bu, bir toplum olarak mükemmelliği arzulamamıza ve asla pes etmememize yardımcı oluyor, ama aynı zamanda pek çok depresyon ve şiddeti de beraberinde getiriyor.

Gebze travesti Ama aslında gerçek hayatta aşk ve tutku dünyasına girdiğimizde bu taktik o kadar da etkili olmuyor. Temelde flört ettiğinizde, insanlar çok hızlı duvarlar oluşturur. Genel olarak birisi size çok ilgi gösterdiğinde aldıkları ilk tepki reddedilmek olur. Senin tipin olsa bile. Umarım bu konuyu başka bir yazıda inceleyebilirim. İzmit travestileri Şimdilik babosolarla kalalım. Yine de deneyenler ve onlara yaklaşabileceklerine dair bir işaret vermeseniz bile yaklaşıp size bir soru soracaklar. Seyir halinde bakanlar, dokunanları ve asla pes etmeyenleri yer. Bazıları sıcak, hepsi sık sık reddediliyor….Flört bir beceridir

Gebze travestileri Eşcinsel dünyasında farklı kurallar vardır ve eğer bir akıl hocanız yoksa, çok hassas değilseniz tuzağa düşmek kolaydır. İzmit travesti Genelde erkekler pek iletişim kuran yaratıklar değildir, çok çabuk sinirlenip sinirleniriz ve babosoyu çok kafası karışmış halde bırakırız. Ona ‘hayır’ ve sonra ‘belki’ ve sonra ‘hayır’ ve ‘belki evet’ söylendi (bu açıdan bakarsanız)

Gebze travesti Ulaşmak kötü mü? Eşcinsel dünyasında nasıl ulaşırsınız? Uygulamalarda, kulüplerde, gezi yerlerinde aynı mı? Tam olarak değil.

Bazılarımız o kadar utangaç ve/veya utangaçtır ki asla ilk adımı atmayız, fırsatları kaçırırız ama sonra sarhoş oluruz, sarhoş oluruz veya öfkeleniriz ve tüm gücümüzle uzanırız…. Dolu.

Gebze travestileri Bazılarımız bazı sosyal nedenlerden/normlardan dolayı güvensizdir (o kadar iyi görünmüyorum, çok yaşlıyım, çok gencim, doğru vücuda veya doğru gömleğe sahip değilim). Flört etmek için başka yöntemler buluyoruz ya da denemenin muhtemelen reddedileceğine karar veriyoruz ama en azından denedim. Sözsüz bir davet beklemeden bu tavırla yaklaşmak, çoğu durumda bir hayır davetidir….

Gebze travesti Her iki durumda da baboso kısmı, reddedilmemizden iki dakika sonra gelir. “Gerçekten reddedilmedik, ‘adam sadece arkadaşıyla konuşmak istedi’, ‘adam dans ediyordu ve arkasını döndü’, ‘beni gerçekten duymadı veya ben yanlış yaptım’ diye düşünürüz…. Kocaeli travestileri Belki de tekrar denemeliyim… bu sefer daha iyi….

 

Onu gerçekten istiyorsam, bir dereceye kadar, köpeğimizin adını ve yatak odası perdelerinin rengini hayal ediyorum. Sözsüz reddi anlayamıyorum. Genellikle reddedilme inceliklidir, belirsizdir, çok net değildir…. O zaman neden tekrar denemiyorsunuz?… İzmit travesti ama ikinci deneme zaten reddedilmiş hissetmemiz nedeniyle lekelendi, bu yüzden bu sefer daha da cüretkar veya daha korkak hale geliyoruz… üçüncü deneme tam bir felaket. o zamana kadar genellikle hem onu ​​tanıma şansını kaçırırsın hem de kibar bir reddedilme yerine agresif bir reddedilme yaşarsın, eşcinseller sürtük olabilir! ve insanlar özel alanlarını çok koruyorlar. Ve öyle olmaları iyi bir şey.

Gebze travesti Bu iletişim eksikliğini ve net bir ret alma ihtiyacının iki ana nedenden kaynaklandığını düşünüyorum. Eşcinseller seksi kolay ve uygun buluyor, birinin sizi neden reddedeceğini anlamak neredeyse zor. ‘Ne? Sevişmek istemiyor mu?’ İkincisi, erkekler olarak sosyalleşmemiz bize daha az konuşmayı (bu kadınlara özgü bir şeydir) ve sorup flört etmek yerine savaşmayı ve talep etmeyi öğretti.

Bunlar kulağa basit görevler gibi geliyor ama aslında bunları nasıl yapacağımızı gerçekten bilmiyoruz. Farklı erkeklerin farklı normlara ve sınırlara sahip olduğu çok kültürlü bir toplumda yaşıyoruz, erkekler ve geyler olarak kendimizi ifade edemiyoruz, iletişim kuramıyoruz ve arzularımızı veya hatalarımızı yansıtamıyoruz.

Gebze travestileri ve özel seanslarda samimi bir kolaylaştırıcı olarak yolumda tanıştığım birçok baboso tatlı, utangaç ve kibardı. Diğerleri çevrelerine karşı kördü ama hepsini denemek, keşfetmek ve sevgi vermek için enerji ve coşku doluydu. Kocaeli travesti Çok şirret bir gey tarafından tekrar reddedilmekten çok korkuyorlardı. Bir dokunuşa, sarılmaya, öpmeye o kadar düşkünlerdi ki… Neşeli davranış kodlarını, flörtleşmeyi deşifre edememişler, geçmiş deneyimlerden yaralanmış olsalar da memnun etmeye ve her şeyi doğru yapmaya can atıyorlardı.

Aşkı çok arıyoruz ama birisiyle kahve içmeye ya da küçük bir sohbet etmeye korkuyoruz. Yaklaşılmak istiyoruz ama biri bize ulaştığında duvarlar örüyoruz.

 

Gebze travesti İster bir başvuru, ister bir kulüp veya iş yeri olsun, bir dahaki sefere birisi size yaklaştığında, onunla kısa ve net bir konuşma yapmaya çalışın. Her şeyin seks ve bir erkek arkadaş bulmakla ilgili olduğunu düşünmek yerine, kim bilir? Kocaeli travestileri Belki de en iyi arkadaşın ya da seni yeni erkek arkadaşınla tanıştıracak biri ya da harika bir sikişecek. Sadece kibar ve net ol. Kendinize karşı net değilseniz, bunu tam olarak iletin.

Çok iyisin ama şu anda seksle ilgilenmiyorum.

Gebze travestileri Bir kahve içmek isterdim ama lütfen herhangi bir beklentiniz olmasın.

Şu an seninle sohbet etmem yeterli.

Çok uzağa gitmeyecek olsa bile seni tanımakla çok ilgileniyorum

Hoşuna giderse seni öpmek / bir dokunuş paylaşmak isterim.

Kocaeli travesti Bazıları zamanını boşa harcıyorsun diye kızacak, bazıları bu garip mesaja cevap vermeyecek ama hem sanal hem de gerçek hayatta yeni bir dinamik yaratmak için, Güzel ve net olalım,

Gebze travestileri Neyden korkuyorsun?Sınırları gösterme, kendi sınırlarınızı sözelleştirme ve kendi sınırlarınızla oynama ve hissetme konularında üç küçük alıştırma yaptık.

Gebze travesti Bunlar küçük alıştırmalar ama kendi sınırlarımı en iyi nasıl belirleyebileceğimi ve sınırlarımı belli ve özgüvenli bir üslupla ifade edebileceğimi kendime gösterme deneyimi kazandım. Kendi sınırlarımızı anlaşılmaz veya yanlış koymadığımız tüm bu durumları biliyoruz. İzmit travestileri Karşı taraf bizi anlamıyor veya bilinçli olarak kendi sınırlarımı aşıyor.

Bu alıştırmalar bunu kendim için nasıl başarabileceğimi göstermeli.

Vurgu olarak, bu sefer destek olarak bir arkadaşım Noam vardı . Kocaeli travesti Masaj partnerimle daha iyi ve daha yoğun bir bağ oluşturmak için masajda farkındalığı ve yavaşlığı nasıl kullanabileceğimizi bize gösterdi.

Gebze travestileri yaklaşımlarını ben de çok seviyorum ve Tantra masajlarımda da kendim uyguluyorum.

Listing ID: 9106406e4aa34134

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply