Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti ve Diğer erkekler

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 6, 2023 11:56 pm
  • Expires: 65 days, 1 hour
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Korona kısıtlamalarındaki çok sayıda değişiklik nedeniyle biz kolaylaştırıcılar, hangi egzersizlerin erkekler tarafından uygun görüleceğini ve adamlarımızın geri çekilmeyi planlarken ne kadar endişeli olacağını her zaman bilmiyorduk. İzmit travesti Hangi hijyen önlemlerini alıyoruz ve yönetmeliği nasıl uyguluyoruz?

Gebze travestileri Bu nedenle hafta için çok heyecanlıydık: çok sayıda rezervasyon, iptal ve yeniden kayıt oldu. Temkinli ve endişeli olma eğiliminde olan erkeklerin bu sefer katılamayacağını veya katılmayacağını varsaymak güvenlidir. Yine de, başlangıçta bizim için kolay olmadı – erkeklerin şimdi neye ihtiyacı var, ne istiyorlar ve ne yapmaya istekliler?

Gebze travesti Bizi iyi tanıyan ve 10 günün ne kadar harika olabileceğini bilen bazı erkekler her iki etkinliği de önceden rezerve etmişti.

Gebze travesti ve Diğer erkekler, festivalin harika ve birleştirici zamanından sonra inziva için kalmaya karar vermişlerdi, bu nedenle Yaz Eros Topluluğu için sadece bir avuç yeni adam vardı. Sonunda ekip dahil 22 kişiydik. İzmit travestileri koşulları ve spontane alınan birçok karar nedeniyle, bazı adamların Cuma günü  erken ayrılması ve  bazılarının aynı gün bize katılmak için geri gelmesi bizim için sorun değildi. Sevgi dolu atmosferin taşıyarak tüm hareketleri etkinliğin akışına entegre ettik.

Gebze travesti Adamlarımızın hepsi çok motiveydi ve kendilerini ahenkli, şehvetli birlikteliğe kaptırmalarına izin verebildiler.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travestileri Geri çekilmelerimiz daha çok grup üyelerinin büyümesini teşvik etmeye odaklanmıştır. Bireysel ihtiyaçlara daha derinlemesine inmek için zaman ayırdık ve değişim, hem tüm gruptaki hem de küçük gruplardaki değişim çok önemlidir.

Seçilen aile yapısı olan küçük gruplarımız, önemli soruları paylaşmak ve değiş tokuş etmek için sabit bir çerçeve sunar: Kocaeli travesti Son 24 saat içinde size neyin dokunduğuna dair tekrarlayan soruların yanı sıra, kendi cinselliğinizi ve yakınlığınızı deneyimlemek gibi bazı dokunaklı sorular da vardı. yılın başında, sokağa çıkma yasağı sırasında da, geri çekilme ve gelecek zaman için kendi ihtiyaç ve dilekleriniz, yaklaşan değişim süreçleri vb.

Gebze travesti Tecrit sırasındaki uzun izolasyon döneminden sonra, Yaz Erosunun ilk günleri yakınlık, dokunma, masaj ve yakınlık ile karakterize edildi. Saatler süren bu değerli çalışmadan sonra grupta güven arttı. Erkekler her sabah  tarafından enerji verici bir yoga seansıyla güne hazırlandı. Grup duygusunu oluşturmaya yönelik ilk iki yoğun günün ardından, üçüncü gün sabahları  liderliğinde güzel bir Şarkı Söyleme Oturumu düzenledik ve ardından grubun çoğu için güzel bir deneyim olan “Melek yürüyüşü” izledik. Kocaeli travestileri bazıları çok zorlu. Öğleden sonra, Thomas liderliğindeki ile Aile Paylaşımı ve Ön Masaj, çoğumuz için çok faydalı; daha sonra sıcak küvet ve sauna.

Gebze travestileri Cuma sabahı, son günlerin tüm heyecan verici ve zorlayıcı konularına odaklanan ve ne tür bir desteğe ihtiyaç duyulduğunu ifade eden büyük bir kalp paylaşım çemberi oluşturduk. Öğleden sonra Thomas tarafından Sistemik Çalışma ve aynı anda  tarafından 4 el masajı. Akşam  ile gitar, jakuzi, sauna ve dışarıdaki kanepelerde harika bir şenlik ateşi etrafında oturduk.

Gebze travesti Cumartesi sabahı Derin Nefes Meditasyonu ile başladık ve ardından “Devrim olarak dans et” ile devam ettik. İzmit travesti Öğleden sonra WAF yapısı (Gizlemeler, Takdirler, Fanteziler) ile Aile turları, ardından akşamın komik şovuna hazırlık. Sonra gösteri zamanı, parti zamanı ve başka bir jakuzi seansı zamanı geldi.

Gebze travesti Pazar sabahı çevresinde güzel bir yürüyüş yaptık ve ardından heyecan verici bir  yapısı izledik. Daha sonra Yaz Eros Topluluğunu sevgi dolu bir  ritüeli ile kapattık.

Birçok yeni bağlantı kurduk. Yeni arkadaşlar edindik, hepimiz. Mevcut bağlantıları derinleştirdik.

Listing ID: 77964067c3929d78

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply