Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travesti Yaz Evrimi Festivali

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 7, 2023 12:03 am
  • Expires: 64 days, 13 hours
gebze travesti

Description

Gebze travesti

Gebze travesti Yaz Evrimi Festivali hemen köşede, ağabeyi Yaz Eros Topluluğu da öyle!

Gebze travestileri Eros, ana festivalin hemen ardından, daha özgür ruhlu ve maceralı bir programla 6 günlük bir etkinliktir.

İlk günler yoga, vücut ve enerji çalışmalarından oluşan, her düzeyde bolca temastan oluşan düzenli bir günlük rutini takip ediyoruz. Kocaeli travestileri Topluluk içindeki küçük gruplardan oluşan yapımızda algılarımızı, duygularımızı, ihtiyaçlarımızı ve düşüncelerimizi değiş tokuş ediyoruz. Bu, aramızda dürüstlük ve saygı ile karakterize edilen güzel, destekleyici ve bağlayıcı bir bağ oluşturur. İlerleyen günlerde sağlam yapılandırılmış grup tekliflerinin yanı sıra akışla daha fazla gitmemizi sağlar – dokunma, ateş başında buluşmalar, doğada yürüyüşler veya sadece göl kenarında serinlemek ve yüzmek size uyumlu bir yaz haftası getirecek cömert tekliflerdir. .

Gebze travesti Daha uzun bir etkinlik olduğu için, mevcut diğer erkeklerle yoğun bağlar kurmak, festival ortamının dışına çıkarmak ve günlük yaşamınızda daha fazla duygusallık ve maneviyat için yeni bir yol belirlemek için güzel bir fırsat.

Özellikle birçok erkeğin yaptığı gibi İzmit travesti katılıyorsanız, bu, önceki günlerde başlayan bilgi ve ilişkileri genişletmek için bir şans olacaktır.

Gebze travestileri Eğitmenlerimiz KOCAELİ TRAVESTİ  tarafından özenle ve deneyimle kişisel olarak denetlenirken, topluluğu sıkılaştırmak ve niyetlerinizle daha derine inmek için rehberli bir süreçtir.

Gebze travesti Üniversite yıllarım için Atlanta’ya taşındığımda, hem Georgia Tech kampüsünün hem de tüm Güneydoğu’nun eşcinsel yaşam merkezinin Midtown’da olması tamamen şans eseri. Ancak talihsiz bir tesadüf, ben tam dolaptan çıkacak cesareti bulmaya başladığımda, AIDS haber manşetlerine çıkıyor. Yine de gey kabileme ait olmayı arıyorum, ancak uyum sağlayabileceğimden emin değilim. Ara ve gençlik yıllarımın çoğunu Kuzey Carolina kırsalında geçirdikten sonra, nasıl normal, yumuşak ve İzmit travestileri olunacağını öğrendim. Benden öncekilerin onayıyla kendimi genç bir eşcinsele dönüştürebilir miyim? Eşcinsel kültürünün kapılarından içeri girdikten sonra,  tarafından, doğru kıyafetlere, doğru vücuda ve seksi bir erkeğe sahip olmanın yeterli olmadığını keşfettim. Güvenilirlik, gibi kült filmlerden ikonik ünlüleri anında hatırlamaktan, repliklerini okumaktan ve Kocaeli travesti bir sahnede  gibi 1930’ların ihtişamıyla kamp yapmaktan gelir. Cesurca yaşama zevki herkesin kendini iyi hissetmesini sağlıyor ve Manhattan divası sayısız gey erkeğe tam muhteşemliklerini ortaya çıkarmaları için ilham veriyor.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Biraz şaşkınım ama elimden geleni yapıyorum. Bir kabile buluyorum, ama esas olarak arkadaşlarımın giyinip 80’lerin asi pop kahramanlarımıza ya da en azından sıradan sahne oyuncularımıza benzeyen bir karakter geçidi haline gelmesini izliyorum. Gebze travestileri Görünmez olma yolunun yeterince zor olduğuna ve Kocaeli travestileri yerel versiyonu olmaya çalışmanın çok yorucu olduğuna karar verdim. Yine de partilerden ve uyuşturuculardan hoşlanıyorum. 80’lerde bencil, uyuşturucu kaynaklı, modaya uygun bir tüketim yaşamının peşinde koşan ve onu seven 20’li yaşlarında hipster’lardık.

Eylemlerimin sonuçları o kadar da kötü görünmüyordu, özellikle de sonuçları tam olarak hissedemiyorsam.

Gebze travesti 90’lar geldiğinde, Edina ve Patsy 40’lı yaşlarındayken 20’li yaşlarını yaşamaya çalışırken kendimizi televizyonda, Kesinlikle Muhteşem’de görüyoruz. Gösteri ne kadar şakacı olsa da ironi, değişen kültürel eğilimlere ve normlara nasıl zekice ve akılsızca uyum sağladığımızı göstermeye yardımcı oluyor. Ve hayatta başarılı olmaya çalışırken bunu tekrar tekrar yaparız. 42 yaşı benim için bir yansıma noktasıydı ve banyo aynasında “olgunluk” işaretleri görmek beni meraklandırdı: Kocaeli travesti Ben sadece tüketimci, gey kültürünün bir sonucu muyum yoksa otantik bir şekilde yaşayabilir miyim? İzmit travestileri Belki de orta yaş krizinin, maddi başarıyı ölçmekte ısrar eden bir kültürde şekillenen personayı, iyileştirmemiz gerektiğini derinden bildiğimiz ruhla uzlaştırmak için bir çare haline gelmesi olumlu bir dönüş.

Gebze travestileri Dıştan maddi başarı veya gösterişli davranış sergilemek, dışarıya statü veya gurur gösterebilir, ancak cesur bir eşcinsel erkeğin iç dünyası veya psikolojik sağlığı zarar görmüş müdür? Bilinçli bir seçim olmasa da, kalbim başkalarından uzaktayken hayata devam etmek kolaydı. Genç bir yetişkin olarak, gösteriyi ait olma ihtiyacım ve dışlanma korkum yönetiyordu ve ben bir şebboy değildim. Porno yıldızlarının olduğu reklamlar beni baştan çıkardı ve dans partilerinde ve Pride festivallerinde eğlendim, ancak yine de çoğu zaman homofobik olan ana akıma karşı savunma zırhım kaldı.

Gebze travesti Uyuşturucu dışında, eşcinsel erkeklerin birbirleriyle açık yürekli bağlara sahip olmanın nasıl bir his olduğunu keşfetmek için hangi kaynakları var? Yıl 2018 ve eşcinsel kimliğimi yeniden inşa etmeye ve daha derine inmeye can atıyorum. Kocaeli travesti Erkekleri seven erkekler için bir haftalık inziva için bir broşür keşfediyorum. Davetiye maceracı tipler için olduğunu söylüyor: “İlk günlerde odak noktası grup oluşturmaya ve birlikte büyümeye, aynı zamanda sessizlik ve meditasyona, doğaya çıkmaya odaklanılacak.” Bana daha manevi geliyor ve otantik ve “homo” benliklerimi keşfetmek için mükemmel bir fırsat.

Gebze travestileri Seanslardan birinde, gerçekten ne istediğimizi sorarken reddedilme korkusuyla yüzleşiriz. Diğer erkeklerin arzularını duymak ve benim erotik rüyalarım ve fantezilerim hakkında konuşmak heyecan vericiydi. İzmit travesti Alıştırma, hızlı bir şekilde ayarlandı, hızlı buluşma formatı, değiş tokuşların çeşitli olmasını ve sürpriz unsurunun taze olmasını sağlar. Bir erkekten benimle erotik veya cinsel bir arzuyu canlandırmasını istediğimde, bunu içtenlikle ve oyunbazlıkla yaparım. Ancak evet ya da hayır yanıtı kolaylaştırıcılar tarafından önceden belirlenir. Her iki kısmı da uygulamak önemlidir – dileğinizi otantik bir şekilde istemek ve diğer cevaplar ne olursa olsun kabul etmek. Birkaç turdan sonra cevaba daha az bağlı hale geliyorum. İzmit travestileri Başka türlü tabu olabilecek ve söylenmeyecek şeyleri seslendirmek konusunda kendimi güvende hissediyorum. Bir kişi hayır derse, diğeri evet diyebilir. Biz de “hayır” şeklinde yanıt vermeye çalışıyoruz.

Gebze travesti Bu, gençlik oyunları gibi görünse de, başkalarının size bastırmayı öğrettiklerinin üstesinden gelme konusunda yalnızca yetişkinlere yönelik bir uygulamadır. Kocaeli travesti İnzivada birçok seans deneyimledikten sonra, içten dileklerimle tutarlı hareket etmek için kendime izin verme yetkisine sahip olmaya başlıyorum. Seanslar, yaralanırsa beni birkaç saatliğine bir kase sigara içmeye veya somurtmaya teşvik edebilecek kırılgan egoyu geri çevirirken daha fazla kalbe erişmeme yardımcı oluyor. Hayallerim ve arzularım olma izniyle, kendimin daha dolu bir versiyonuna genişliyorum. Sözcükler, varlığımdaki değişikliği iletemez. Bununla birlikte, yükseltilmiş durum bedenimde, zihnimde ve kalbimde kayıtlıdır. Kocaeli travestileri nzivanın aşk balonundan çıktığımda deneyim azalsa da, kendimin yenilenmiş bir versiyonunu rutin dünyaya geri taşıyabiliyorum.

Gebze travestileri İnzivadaki insan topluluğu gibi biz de kalplerimiz açık yaşamaya şartlandırıldığımızda ne olur? Kültüre uyan biri olmaya çalışmak yerine, hepimiz (ben ve sen) olduğumuz gibi iyiyiz. Otantik bir şekilde konuşarak birbirimizle ve birbirimiz için güven, güvenlik ve yakınlık yaratırız. Kocaeli travesti Kültürel düzeyde, hissettiğim en büyük değişim kabullenmek. Eşcinsel kardeşliğini daha önce hiç olmadığı kadar deneyimledim.

Gebze travestileri Çoğumuz için biyolojik ailelerimizde sevgiyi, kardeşliği ve kız kardeşliği bulmak daha da büyük bir zorluktur. Bu hafta bir arkadaşımla öz ailelerimiz içinde nasıl davrandığımız hakkında sohbet ediyordum. Bana, bebekliğimizden itibaren büyüdükçe, ebeveynlerimizden (ve diğer etkili insanlardan) giderek daha fazla kabul edilebilir davranış anlaşması biriktirdiğimizi söylüyor. İzmit travesti İster katı bir disiplin ister nazik bir rehberlikle inşa edilmiş olsun, hayatlarımız, yapmayı seçmediğimiz bir taahhütler ve anlaşmalar koleksiyonuyla yaşanır. Hayatta kalma, sosyal onay veya ebeveyn sevgisine duyulan ihtiyaç nedeniyle, bilinçsizce kendimizi, yetişkinlik yıllarımızda çok kısıtlayıcı hissedebilecek bir kişiliğe dönüştürürüz.

Gebze travesti Çoğumuz muhtemelen hem heteroseksüel hem de eşcinsel çevrelerde hayatta mutlu bir şekilde gezinmenin bir yolunu bulmuşuzdur. İzmit travestileri Farkındalık, yoga çalışmaları veya kolaylaştırılmış inzivalar, kendimizde ve başkalarında bulunan otantik, insan özüyle arkadaş olmanın yollarından sadece birkaçıdır. Kendinden nefret etme, uyuşturucu kullanımı ve sosyal izolasyonla mücadele eden eşcinsel topluluğu için bu işi daha da önemli görüyorum. Kocaeli travestileri tarafından yaratılan bir toplulukta bir hafta yaşamak, iyi harcanan zamandır ve bana sabah meditasyonları, cüretkar atölye seansları veya göl kenarındaki rahatlama anılarından daha fazlasını bırakır. Her gün sosyal ilişkilere daha az korku ve daha fazla yürek katıyorum.

Listing ID: 61564067e92d14af

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply