Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travestileri doğduktan sonraki ilk aylarda

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 15, 2023 11:51 pm
  • Expires: 74 days, 2 hours
gebze travesti

Description

Gebze travestileri

Gebze travestileri Geçen gün, sevdiğim her şeyi yaparak, başka bir erkeği memnun ederek, tüm kalbimle harika bir tantrik seks yaptım. Her şey bittiğinde, içimde bir kaçma hissi vardı. Bekar ve genç olduğum zamanki gibi (sadece… değil). Kocaeli travestileri Olay yerinden kaçmak, garip hissetmek. Bu sefer daha bilinçliydi – bebeğimi kucağıma almak istedim. İzmit travestileri Güzel bir karşılaşmadan sonra nazik ve şehvetli olmak, sarılmak ve sohbet etmek istemek ve eve bebeğimin yanına dönme ihtiyacı arasında çelişki içindeydim. Ne garip bir içgüdüsel duyguydu: Artık tek başıma bütün değilim, bir parçam benim dışımda. Bunu yazmak midemi alt üst ediyor – önümüzdeki yıllardaki mücadelem, ayrılmak ve bu mucizenin kendi kişilikleri olmasına izin vermek olacak.

Gebze travestileri doğduktan sonraki ilk aylarda ne harika bir yükseliş yaşadım. Her şey mümkün ve güzel görünüyordu ve bu bebeğe her gün bakmak hala kalbimi dolduruyor.

Bekar annelerle konuşmak beni düşündürdü, neden işleri karmaşık hale getirip iki veya daha fazla insanı dahil edelim? Kocaeli travestileri İyi bir arkadaşım, kendinden başka kimseyle karar vermek zorunda kalmadığı için ne kadar rahatladığını anlatıyordu bana: “böyle daha kolay oluyor, hatalarımı yapıyorum ve kimse beni yargılamıyor”.

Gebze travesti Bu bende oldukça yankı uyandırıyor. Gracia ve benim aramdaki gerilimler neredeyse günlük meseleler, biz eski arkadaşız ve ikimiz de “Itai’nin neye ihtiyacı olduğunu artık biliyoruz” ve aynı zamanda “hiçbir fikrimiz yok” duygusu arasında çelişki yaşıyoruz. Bilen kısım mantıklı ama bir kısmı da yansıtma, tutku ve güçlü duygular. İzmit travestileri Bir terapist olarak, yol boyunca yaptığım hatalardan yansıtmanın gücünü defalarca öğrendim ve hissettim. Projeksiyon karmaşık bir şeydir; empati denen güzel bir şey içerir ve onu başkası için en iyisinin ne olduğunu bildiğinize inanmaya dönüştürür. Ama bu deneyim, bu çocuğum hepsini farklı bir boyuta taşıyor.

Gebze travestileri Gün boyu pek çok karar ve pek çok varsayım. Yemek yemesi mi yoksa uyuması mı gerekiyor? Oynamak mı yoksa biraz ağlamak mı? Kocaeli travestileri Karnı mı ağrıyor yoksa osurmak mı, diş mi çıkarıyor? Aşı? O hasta mı? Ateşi var mı? Yeterince mi yoksa fazla mı giyiniyor? Etrafta ne kadar çok insan bu sorulara ne kadar çok yanıt verirse, insanlar Itai’nin yaşamına o kadar çok dahil olurlarsa, bu konuda kendilerini o kadar güçlü hissederler… Ve garip bir şekilde, kendinizi daha yalnız hissedersiniz.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Kimse seni gerçekten anlamıyor, başka birine anlatınca sabırsızca “gerçekten mi, senin sorunun bu mu?” bakışıyla bakıyorlar. İzmit travestileri Doğru yapıp yapmadığınızı bilmeme duygusu yüzünden yalnızsınız. Haklı olduğunuzu ‘bildiğiniz’ için yalnızsınız ama her seferinde son sözü söyleyemiyorsunuz, çünkü tek yetkili siz değilsiniz.

Gebze travestileri Müzakere etmenin ve birlikte karar vermenin daha zor olduğu bir dünyada yaşıyoruz, yalnız yaşamayı, evden çalışmayı, istediğimiz zaman ve yerde sevişmeyi tercih ediyoruz. Batı dünyası, kendi başımıza işlevsel bir birim olmayı daha kolay ve daha kolay hale getiriyor. İzmit travesti Sana kendin olmayı öğütleyen tüm o kurslar, senin için iyi olanı yap, kendini mutlu et. Neredeyse bir din.

Fotoğrafçı: Pedro Quintana
Ancak bu devam eden müzakerenin, yetiştirmeye dahil olan tüm insanların, Itai’nin çok çeşitli tepkiler, duygular ve yaklaşımlar deneyimlemesi, insan deneyiminin çok zengin ve çeşitli olduğunu öğrenmesi için yaptığını hissediyorum. Bu aynı zamanda her zaman haklı olmadığım anlamına da geliyor.

Gebze travesti Yalnız mıyım yoksa geniş bir insan davranışı ve kimliği yelpazesinin parçası mıyım? İki ruhlu bir ebeveyn olmak, daha anlayışlı ve kapsayıcı olmama yardımcı oldu. Kocaelki travesti Ebeveynler, çatışmadan kaçınmaya çalışan bir dünyada ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar ve “Ben kendi yöntemimle yapıyorum”, bir güçlendirme ifadesidir.

Gebze travestileri çevremizdeki dünyayla, ebeveynim, partnerim, onun partneri, benim kolektifim, onun kolektifiyle kendi yolumu müzakere edeceğim. İzmit travesti Daha iyi mi? Kim bilir. Umarım bu, ötekiyle, içinde yaşadığı toplumla ve hepimizi çevreleyen doğayla müzakere ederek karar veren bir insan yetiştirir.

Peki çocuğum olmadan, canım ne isterse onu yaparak, hayatım, zamanım ve gelecek planlarım hakkında kendi kararlarımı vererek daha mı yalnızdım? Belki daha yalnızdım?

Listing ID: 2176412593822b13

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply