Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travestileri gey turizmi

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 12:05 am
  • Expires: 73 days, 11 hours
gebze travesti

Description

Gebze travestileri

Gebze travestileri gey turizminin ilk çiçek açmasıyla Maspalomas, 1970’lerin başından beri kitleler için geliştirilmiş olan başka bir bina patlaması yaşadı. Eşcinsel tatil cenneti oldu. Bunun için yerin yüzünün kendisi merhametle görmezden gelinmelidir. İzmit travesti Estetiğin ve hatta asaletin ötesinde, alışveriş merkezleri, pitoresk olmak için gönülsüzce kırpılmış tatil evleri ile sıralanır. Köy içinde köy ilkesi, dünyanın her yerindeki tatil bölgelerinden stilistik unsurlar içeriyor! Ama sadece süs olarak, fırfır olarak. Playa de İzmit travestileri çok katlı beton otel binaları hiçbir şey vaat etmiyor. Butik otel on yılından önce inşa edildiler ve acımasız olarak geçemeyecek kadar sıradanlar. Burada her sokak köşesinde bulunabilen yaşlanan bir bahçe cücesi ile zenginleştirilmiştir. Almanya’daki çoğu kamp alanı kadar çekici değil. Veya: güven verici bir şekilde banal. Binaların çoğu işlevsel olarak çirkin. Eşcinsel estetiği arıyorsanız, sahile gitseniz iyi olur.

Gebze travesti Taçsız baş olarak Yumbo Center, Gran Canaria’da gey eğlencesinin ve kutlamalarının kalbidir; uzun zaman önce efsanevi ama yine de çok sıkıcı. Cesurca, herkesin bildiği gibi iyi bir ruh hali içinde olmaya devam ediyor. İzmit travesti Giyinmiş ve sarhoş, cafcaflı posterler ve neon harflerle müşterileri davet ediyor. Burada da şu tuhaf dar görüşlülükle karşılaşılır: biraz köhne ve küçük ölçeklidir; her şey yıllardır olduğu gibi: göz alıcı gibi davranan çöp dükkanları, mutlu saatler ve travesti şovları ile. Sokağa bakan bir mini golf sahası vardır. İzmit travestileri Sadece bu günlerde turistler arasında sürekli popülerlik kazanıyor. Herkes için gerçekten zararsız ve her şeyden önce tamamen aseksüel bir zevk. Akşam ise parkurun ışıklandırmasında yapay palmiye ağaçlarının altında özçekimler yapılıyor. Bak, tatildeydim!

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Bu kısıtlı, mesafe ve tevazu gerektiren pandemi zamanlarında, arkadaki dinozor tamamen uykuya daldı. İzmit travesti Alışveriş merkezinin içinde sadece birkaç adam arayan gözlerle dolaşıyor. Genellikle en yakın süpermarketten kendi biralarını getirmişlerdir. Parti havası ultra hafif. Kusursuz: Eski güzel ‘Yumbo Center’, yaz sıcağına ve küçük aşk maceralarının vaatlerine rağmen donmuş görünüyor. Hayata geri dönecek mi?

Gebze travesti Geçen yıl kesinlikle herkes için ve özellikle de cinsel kültür alanında bizim için zor geçti ve olmaya da devam ediyor. İzmit travesti Diğer birçok sektör gibi biz de işimizi yapmak için yüz yüze görüşme olasılığına büyük ölçüde güveniyoruz, bu nedenle Corona kısıtlamaları bizi çok güçlü bir şekilde etkiledi. Yine de diğerlerinden farklı olarak, alanımız hükümet tarafından resmi olarak kabul edilmiyor, bu da devlet finansmanı için uygun olmadığımız anlamına geliyor ve bu da tüm sektörümüzü bu zor zamanda büyük bir riske atıyor.

Gebze travesti Bunu akılda tutarak, Berlin’deki seks pozitifliği sahnesinde tanınmış ve önde gelen bir isim olan İzmit travestileri hükümetin dikkatini çekmek amacıyla Senato Departmanı’nın fon programlarında Cinsel Kültür bölümü oluşturmak için bir dilekçe hazırladı. of Culture in Berlin, bu alanda çalışan bizim gibi organizasyonları, mekanları ve profesyonelleri desteklemek için.

Gebze travesti Diğer aktivistler ve yazarlar, Felix’e ekleyecek çok şeyimiz olduğunu düşünmediğimiz çok iyi yazılmış ve anlamlı dilekçeyi yaratmada yardımcı oldular; İzmit travesti yaşıyorsanız veya buraya, Gebze travestileri veya diğer kuruluşlarla şehrimizin sunduğu canlı pozitif seks sahnesinin tadını çıkarmak için geldiyseniz, sizi bu sizin için yankı uyandırırsa okumaya ve imzalamaya davet ediyoruz; ve daha fazla dikkat çekmek için sosyal medya aracılığıyla ağınızla paylaşmak.

Listing ID: 23564125c4106cbc

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply