Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Gebze travestileri Kişisel gelişimi

  • Street: İZMİT
  • City: TRAVESTİ
  • Zip/Postal Code: GEBZE
  • Listed: Mart 2, 2023 11:18 am
  • Expires: 59 days, 13 hours
gebze travesti

Description

Gebze travestileri

Gebze travestileri Masaj Uygulayıcı Eğitimi 2021’in bitiminden sonra, katılımcılardan program sırasında yaşadıkları deneyimler, zorluklar, büyümeleri hakkında bazı soruları yanıtlamalarını ve bize geri bildirimde bulunmalarını istemeye karar verdik. Bu röportajları önümüzdeki haftalarda yayınlayacağız ve merak ediyorsanız, eğitime katılmanın nasıl bir şey olduğu konusunda size fikir verebileceklerini umuyoruz. 2022 eğitimleri için kayıtlar başladı, Mayıs ayında başlıyoruz!

Gebze travesti İşte arasındaki röportajın ikinci bölümü. Birinci bölüm için buraya tıklayın .

Gebze travestileri Pekala, geri bildirimlerin çoğu çok iyiydi, ancak birkaç erkek bana bazen dokuya yeterince sert veya yeterince derin girmediğimi, çünkü derin doku masajı konusunda henüz kendime pek güvenemediğimi söylediler. Kesinlikle hala iyileştirme için biraz yerim var, ancak bunun zamanla daha özgüvenli olduğumda geleceğini düşünüyorum.

Gebze travestileri Hâlâ öğrenecek çok şeyim var, ancak müşterilerimden gelen geri bildirimler şu ana kadar çok, çok ilginç ve çok olumlu oldu. Özellikle hiç böyle bir şey yaşamamış insanlar her zaman çok hevesliydiler ve zaten yaşamış olanlar da yaklaşımımı oldukça iyi buldular. Hala pratik yapmak ve büyümek istiyorum.

Doğruysa, bir modülü kaçırmak nasıldı? Eğitime iyi bir şekilde geri döndünüz mü ve sizi ne destekledi?

Gebze travesti modülü yapamadığım için üzgünüm. Ancak üçüncü modüle katıldığımda, gruba hemen geri kabul edildiğimi hissettim.

Gebze travestileri Ayrıca grubun birkaç üyesiyle de iletişim halindeydim. Ayrıca Summer Evolution’ın resimlerini değiş tokuş edip gönderdik ve bu gerçekten çok tatlıydı. Ayrıca biraz geri bildirimde bulunduk, bu yüzden zaman içinde 3-4 kişiyle iletişim halinde kaldım ve gerçekten hızlı bir şekilde gruba geri döndüm. Bu süre zarfında masaj yapma ve pratik yapma fırsatım da olduğu için, aslında kendimi o kadar da kopuk hissetmedim, bu yüzden hemen aksiyona geri döndüm.

Gebze travesti Belki bir kez ara verebilirsiniz, ancak sürecin içinde kalmak için tüm modülleri almalısınız. Aynı grup erkek her zaman sizi desteklemek için oradadır. Her modülde farklı kişiler olsaydı bu kadar kolay olmazdı diye düşünüyorum. Ve tüm modüllerde aynı eğitmenler, bence bu önemli.

Gebze travestileri Bu 4 gün gerçekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Bütün gün birlikteyiz ve bu çok fazla ama sonunda da güzel. Ayrıca ara sıra molalar veriyoruz ve birlikte yemek yiyoruz. Ama her zaman beraberiz.

Gebze travesti Ama bu zamanı birlikte geçirmeniz ve ardından ritimde kalmanız da güzel!

Her zaman birlikte olmanın ve birlikte yemek yemenin vb. iyi olduğunu düşünmüşümdür. Ayrıca birlikte yemek yememenizin iyi olduğunu düşünüyorum. Köln’de hepimiz aynı odada uyuduk ve dört gün boyunca birlikte kaldık. Berlin’de akşamın ilerleyen saatlerinde herkes kendi başınadır.

gebze travesti

gebze travesti

Ben de ilk defa senin evinde geceledim. Bunun oldukça iyi olduğunu düşündüm. Başka bir yerde yatsan sorun olmaz ama biz gerçekten eve sadece uyumak için giderdik ve kalkar kalkmaz tekrar bir araya gelirdik.

Gebze travesti Yani, hepimiz geceyi aynı yerde geçirmemiş olsak da, yine de ritmin içindeydik. Bu uyuyor ama çok yoğun çünkü günün 24 saati birlikteyiz. Grup iyi uyuyorsa, bu harika. Ve bizde böyle…

Öğrenci arkadaşların arasındaki atmosfer nasıl?

Gebze travesti Öğrenmenizi nasıl tanımlarsınız

Gebze travestileri Giderek daha yoğun, daha tanıdık hale geldi. Yani her zaman aramızda biraz olan biri vardı… Buna problem vakası diyemezsiniz, sadece özel bir karakter. Ama bu da oldukça iyiydi, çünkü grup aynı zamanda farklı karakterlerle başa çıkmayı ve bazen kendine has doğalarına veya karakterlerine rağmen insanları gruba entegre etmeyi öğrendi ki bu her zaman kolay değildi ama hayat bu.

Ayrıca sadece benimle aynı olan insanlarla birlikte olamam. Bu yüzden, farklı karakterdeki adamlarla birlikteyken bunu daha ilginç buluyorum ve bu düzenli buluşma herkes için iyi oldu.

Gebze travesti Elbette, bazı insanlarla diğerlerinden daha fazla yakınlığınız var. Ya bazılarıyla daha çok konuşursun ya da bir şekilde aynı dalga boyunda hissederiz.

Bu arada, tüm katılımcılarla yavaş yavaş bir bağ kurdum ve bu çok güzel.

Eğitim sürecinde içsel gelişiminiz (kişisel gelişim açısından) nasıldı?

Gebze travestileri Kişisel gelişimin yönünü çok ilginç buldum, hala buluyorum, bu yüzden bu eğitimde hala içsel olarak kendi gelişimim üzerinde çalışıyorum… Sorduğunuz pek çok soru hala bende çalışıyor… Örneğin, her bir kişinin niyeti nedir? tantra masajı yaptıklarında eğitim? Ben kendim bu Tantra’dan ne istiyorum? Ve tabii bu beni şimdiden meşgul ediyor. Bu yüzden kendime soruyorum, bunu neden yapıyorum? Ve bununla kendim için ne elde etmek istiyorum? Bununla kendim nasıl daha ileriye gidebilirim?

Gebze travesti Dün, “Hayatımda hep verdim verdim, hiç almadım ve şimdi sadece kendim için bir şeye ihtiyacım var” diyen bir danışanımla konuştum ve bu süreci kendi başınıza geçirmeniz de önemli. Vermek güzeldir, almak da harika olabilir ama nasıl çalışır?

Ben de çocukluğumda ve gençliğimde çok şanslıydım. Çok fazla sevgi ile çok korunaklı büyüdüm. Bir şeyleri geri verebileceğimi de hissediyorum.

Gebze travestileri Bu vermeyi ve almayı çok ilginç buluyorum. Düşündüğünüz ve kendinize sorduğunuz, bunu neden yapıyorsunuz? Kendiniz izlemeniz gereken önemli bir yol. Elbette bu her zaman kişinin kendi büyüme süreciyle bağlantılıdır ama dediğim gibi masaj tekniklerini sadece kendi kendilerine öğrenmekle kalmayıp aslında neden yaptığımızı da sorgulamamızı çok ilginç buluyorum. Ama ben hala bunun ortasındayım.

Sürecinize hoş geldiniz.

Gebze travesti Öğrenmenizi nasıl tanımlarsınız? Artık müşterilerle tüm sorunları iletişim kurabiliyor ve endişelerini giderebiliyor musunuz?

Gebze travestileri Bu deneyimle birlikte geliyor, diyelim ki ne kadar çok tantra seansı verirsem, bu protokolle oynamakta o kadar iyi oluyorum ( bizden not: ön ve son görüşmeyi ve geri bildirim formlarını doldurmayı içeren standart tantra masajımıza şu şekilde atıfta bulunuyoruz: eğitimde “protokol” ). Bu yüzden başlangıçta bu ritüel çerçevede çalışmak çok ama çok önemlidir. Kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar ve biraz dikkatiniz dağıldığında her zaman ona geri dönebilirsiniz ve ardından, standardı bir dereceye kadar düşürdüğünüzde, ondan da biraz sapabilirsiniz.

Gebze travestileri Bunu daha dün gördüm. Aslında normal programımın sadece yarısını yaptım. Ama yine de rızaya dayalı çerçeve ve Eşcinsel Aşk Ruhu standardı içindeydi ve danışanın o anda ihtiyaç duyduğu şeye iyi uyarlanmıştı. Ve geri bildirimler, doğru şeyi yaptığıma olan inancımı güçlendirdi.

Ve bu sadece büyüme sürecidir, ayrıca standart protokolünüzden sapabilir ve onu müşterinin istediği şekilde uyarlayabilirsiniz, ama elbette bu bir gecede olmaz.

Eğitimle ilgili paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı?

Şey, evet. Şahsen, nasıl olduğumuzu görmek ve bize bir tür kişisel geri bildirimde bulunmak için insanlara masaj yaparken biraz orada olsaydınız sorun olmazdı.

Gebze travesti Her zaman oldukça sağduyuluydun. Ara sıra biraz yürüdünüz ama rahatsız etmek istemediniz sanırım. Bu yüzden durup bizi bir süre izleseniz ve belki bize doğrudan geri bildirimde bulunsanız sorun olmaz. Her zaman bizi izlememek tabii… o zaman biraz stresli olur ama hemen sonrasında gördükleriniz hakkında sizden geri bildirim almak benim için sorun olmaz, bu benim sürecim için iyi olur.

Tabii bu o kadar kolay değil çünkü izleniyormuş gibi hissediyorsunuz ve belki de o kadar rahat değilsiniz, özellikle müşterilerin yanında… Ama arada sırada bunu yapabilirsiniz.

Listing ID: 4386400850563f1e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply