Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travestileri Sevgili meslektaşlarımız

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 11:17 pm
  • Expires: 75 days, 11 hours
gebze travesti

Description

Gebze travestileri

Gebze travestileri Yaz Evrimi Şenlikleri kapsamında sunacağımız atölye çalışmalarından birini bugün sizlerle paylaşıyoruz. Bu, Robert Van Ravens’e ait ve bunu kendi sözleriyle şöyle açıklıyor:

Gebze travestileri Çingene Ruhu’nu çağırarak Kutsal Dişil Cinselliği dans etmek ve kutlamak için bir tören atölyesine katılın. Güçlendirilmiş Dişil’in, Kutsal Fahişe’nin yüzü olarak görülür ve büyücülüğü, doğurganlığı ve bolluğu sembolize eder. İlişkilerin ve Queer topluluğunun koruyucusudur.
Isınmak, daha vücutlu ve oyuncu olmak için şehvetli bir oryantal dans çalışması yapacağız. Büyüleyici bir ritüelde büyülü bir içkiyi, güçlendirilmiş bir çiçek duşunu, Pombagira banyosunu paylaşacağız. Bu sıcak, şehvetli deneyimi hediye edin ve alın ve birlikte dans edin…
İlham almış ve eğlenceli olan bizler, kademeli olarak daha şehvetli iyileştirici vücut çalışmasına doğru ilerleyeceğiz. Eğitilecek, yönlendirilecek ama keşfe açık bir uygulama.
Bu tören şarkılar ve dualarla sona erer.

Gebze travesti birbirine saygı, nazik sevgi, özen ve ilginin temel ilkeler olduğu renkli, sıcak ve güvenli bir ortam sunar.

Yaz Festivallerimizden bir atölye çalışması daha.

Gebze travestileri Sevgili meslektaşlarımızdan birinin söylemeyi sevdiği gibi: anüsümüz tüm gizli duygularımızın kapısı ve aynı zamanda en savunmasız yerimizdir. Kocaeli travesti Kapı gibi, bazen açıldığında bile kapalı kalan bir yer. Biraz zaman ayıracağız ve kök çakramıza en yakın kapıyla olan ilişkimize biraz farkındalık getireceğiz.
Seslerle ifade edilen, nefesimizle bir araya gelen bedenimiz, tüm varlığımız boyunca bu yolculukta en iyi yol arkadaşımız olacaktır.

gebze travesti

gebze travesti

Gebze travesti Bu atölyede çiftler halinde çalışarak duyguları ifade etmek için güvenli bir alan yaratacağız; bir turda destekçi olacaksın ve diğer turda deneyime giren sen olacaksın.
Çıplak çalışacağız, bu yüzden kendinizi doğa ananın sizi bu dünyaya tam olarak nasıl getirdiğini ifade etmekten çekinmeyin! Yaratılışın güzelliğini kutlayalım!

Gebze travestileri Atölyelerimizin birçoğunda beden ile zihin ve ruh arasında bağlantı kurmaya çalışıyoruz. Bu atölyede onları cazlayacağız…  Kocaeli travestileri Farklı ritimler, farklı deneyimler ve birlikte yepyeni bir dünya yaratacak.

Gebze travesti Başınızı bir bezle örterek, vücudunuzdan ayrılma hissi vereceğiz (bu, bunu güvenli ve aynı zamanda ilginç kılacaktır). Gebze travestileri Başın bir hissi ve vücudun başka bir hissi hissettiği farklı egzersizleri keşfetmek. Vücudunuz tam olarak tedavi edilecek ve saygı ve bolca oyunla ecstasy’ye ulaşacağız!

Listing ID: 9316413a2adbb6ce

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply