Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Gebze travestileri ve Yaz Şenlikleri

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 16, 2023 11:07 pm
  • Expires: 75 days, 5 hours
Gebze travesti

Description

Gebze travestileri

Gebze travestileri Cansu Bu yılki Yaz Şenliklerinin programını yavaş yavaş ortaya koymaya devam ediyoruz. Bu, sevgili Thorsten’ımızla yaptığımız güzel bir dans yolculuğu ve hem Summer Evolution Spitzmühle’de hem de yapılacak.

Gebze travestileri Bu atölyede Thorsten sizi bir dışsal dans yolculuğuna çıkaracak ve bu yolculuk daha sonra içsel bir trans yolculuğuyla devam edecek. Bu sıra dışı yolculukta gözleriniz hafifçe bağlı olacak, vücudunuza sürekli eşlik edecek büyüleyici bir müzik dinleyeceksiniz. İlk başta yavaş yavaş, yumuşak bir bahar rüzgarıyla yavaş yavaş kucaklanan kabarık bir yaprak gibi hissedebilirsiniz. Müzik istikrarlı bir şekilde artacak ve içsel trans yolculuğunuz başlayana ve siz kendi başınızaymış gibi dans etmeye devam edene kadar vücudunuzu daha fazla hareket etmeye teşvik edecek.

Gebze travesti cesaret verici talimatlarıyla desteklenen grubun gücüne kendinizi bırakın…

Gebze travesti bu yılki Yaz Evrimi Festivali’nin Spitzmühle baskısında sunacağı bir atölye çalışmasından bahsediyor. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, kesinlikle orijinal!

Gebze travestileri En son ne zaman kendini bir avcı gibi hissettin? Yoksa av olarak mı? İnsanların başlangıçta hayvanları yiyecekleri için öldüren ve hala öldüren yırtıcı hayvanlar olduğunu kabul etmek özgürleştirici olabilir. Bugün bu ilkel eylem, öncelikle gözden uzak bir yerde gerçekleşir ve kültürümüz tarafından gizlenir. Avcının artık günlük hayatımızda yeri yok. Bu nedenle, ona sadece yer vermek değil, onu kabul etmek, takdir etmek ve nihayet ruhumuza entegre etmek daha da önemlidir.

Gebze travesti

Gebze travesti

Gebze travesti Güvenli bir kapta, hayvan duygularımızı eğlenceli bir şekilde tanımak ve deneyimlemek istiyoruz. Avlanmaktan ve öldürmekten zevk alan içimizdeki yırtıcıyı keşfedeceğiz. İzmit travestileri Koku alma, avlanma ve nihayet avı öldürme zevkine ve arzusuna yer açacağız; açlık duyguları, av için açgözlülük ve yiyecek bulmanın sevinci. (Oyuncu) şiddet, kurnazlık veya baştan çıkarma ile avı yakalamak için farklı stratejiler deneyeceğiz.

Avın bakış açısı da çok ilginç: ölüme teslim olmak ve başka bir canlıyla kaynaşmak, korkunun yerini sizi öldürene teslim etme eyleminde teslim olmaya nasıl bıraktığını keşfetmek.

Gebze travesti Atölye, güvenli bir çerçeve oluşturan bir ritüelle çerçevelenmiştir. Herkesin bağlantılı bir grup enerjisi tarafından desteklendiğini hissettiği güvenli bir konteyner yaratacağız. Bağlantılı egzersizler ve net kurallar sayesinde fiziksel, duygusal veya zihinsel yaralanmaların olmamasını sağlayacağız.

Listing ID: 99964139ffe47d32

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply