Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

İzmit travestileri belgeselden birkaç önemli çıkar

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 15, 2023 11:59 pm
  • Expires: 73 days, 12 hours
izmit travesti

Description

İzmit travestileri

İzmit travestileri Burada, dokunmanın hayatımızdaki öneminin büyük savunucuları olmamız şaşırtıcı değil. Çok sayıda bilimsel çalışma, bunun ne kadar önemli olduğunu ve günümüzde Covid pandemisinde yeterince alamadığımızı ve bunun bizi nasıl olumsuz etkilediğini doğruluyor.İzmit travesti rastladığımız ve bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz bu çok ilginç belgeselin odak noktaları bunlar.

Gebze travestileri altyazılar şu dillerde mevcuttur.

İzmit travestileri belgeselden birkaç önemli çıkar

Gebze travesti Dokunma, iletişim kurmanın, yalnız olmadığımızı ve bir topluluğa ait olduğumuzu bilmenin ilk yolu. İzmit travesti Sevgiyi ve empatiyi ifade etmede kelimelerden veya yüz ifadelerinden daha derine iner.

Gebze travestileri Laboratuarı’ndan yapılan bir deney, bir masaj seansı sırasında ve sonrasında neler olduğunu gösteriyor: beyin dalgaları yavaşlıyor ve derin uykudakine benzer bir gevşeme durumuna giriyoruz; hormonlar ve nörotransmitterler salınır, kalp atış hızı yavaşlar, kaslar gevşer, nefes almak daha sakin hale gelir.

İzmit travestileri Tek görevi nazik dokunuşlara tepki vermek olan özel bir sinir lifi türü keşfedildi. Bu sinirler, beynin olumlu duyguları, başkalarını düşünmeyi ve kendini algılamayı işleyen alanlarını uyarır. Aslında masajı bu kadar zevkli bulmamızın nedeni budur!

Gebze travesti Dokunma yoluyla salınan iki özel hormon türü endorfinler ve oksitosindir. Endorfinler “mutluluk hormonu” olarak da bilinir ve oksitosin sakinleştirici bir etkiye sahiptir, büyümeyi destekler ve bağışıklık sistemini uyarır. İzmit travesti Daha yüksek oksitosin düzeyine sahip çiftlerin daha uzun yaşadığı, daha yüksek ağrı toleransına sahip olduğu, daha az stresli olduğu, daha düşük kan basıncına sahip olduğu ve daha yüksek öğrenme kapasitesine sahip olduğu gösterilmiştir.

Gebze travestileri Pandemi başlangıcından bu yana sigorta şirketlerinden alınan veriler, depresyon, anksiyete ve bağımlılık gibi akıl hastalıkları nedeniyle hastalık notlarında artış olduğunu gösteriyor. Özellikle bağımlılıklardaki artış, dokunma ve sosyal etkileşim eksikliği ile bilinçsiz bir şekilde başa çıkmanın bir yolu olarak yorumlanabilir.

izmit travesti

izmit travesti

Gebze travesti Dokunma eksikliğinin nikotin veya alkol bağımlılığı ile aynı olumsuz sağlık sonuçlarına sahip olduğu da kanıtlanmıştır. İzmit travesti Araştırmacılar ayrıca düzenli olarak dokunmaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorlar ve ne kadar az dokunulursa dokunulmaktan o kadar az zevk alırsınız, bu nedenle giderek daha az temas ararsınız; bu sinyalleri ve duyumları geri yüklemeyi zorlaştırır.

İzmit travestileri Ama asla geç değildir: Her duyumuz gibi dokunma duyumuz da yaşla birlikte azalır ama aynı zamanda ondan aldığımız zevk aslında yaşlandıkça artar!

Gebze travesti Hayatınızda dokunmanın faydalarını görmek ve bunu sevdiklerinize yaymak istiyorsanız, sonraki atölyelerimizden birine katılmak ilginizi çekebilir: Size tüm bilgileri verecek 4 modüllük heyecan verici bir masaj uygulayıcısı eğitimimiz var . İzmit travesti şehirdeki en iyi masör olman gerekiyor; sadece ilk modül için katılım da mümkündür.

Gebze travestileri Ya da kendinizi tamamen kaptırmak istiyorsanız Ağustos ayındaki yaz etkinliklerimizde bize katılın: İzmit travestileri diğer zevklerin yanı sıra dokunulacak ve dokunulacak bedenlerle dolu toplam 10 yoğun gün için iki ayrı etkinlik.

Listing ID: 13164125b1b0f905

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply