Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Kocaeli travesti Eros İnzivası

  • Street: ESCORT
  • City: TRAVESTİ
  • Zip/Postal Code: GAY
  • Listed: Şubat 22, 2023 11:36 am
  • Expires: 51 days, 13 hours
kocaeli travesti

Description

Kocaeli travesti

Kocaeli travesti Kış Eros İnzivası çok özel bir İnzivadır… Her şey sizin iç huzurunuz ve toplumla bağınız ile ilgilidir. Buraya gelen erkekler açık ve içsel gelişime hazır.

Gebze travesti Eski yılı manevi olarak sonlandırmanın ve yeni yıla gey erkeklerden oluşan topluluğunuzda birlikte başlamanın harika bir yolu. Pek çok tantrik aktivite, şehvet, içsel gelişim ve eğlence ile altı gün sürecek. Winter Eros aynı zamanda gidebileceğiniz en iyi yılbaşı partisidir. Çoğu erkek için eşcinsel sahnesindeki büyük partilerden çok daha tatmin edicidir.

Gebze travestileri Program nasıl oluşturulur? Hangi faaliyetler planlanıyor?

Gebze travesti Winter Eros’taki yolculuğunuzun başlangıç ​​noktası kendinizsiniz. Bu nedenle motivasyonunuzu ve ihtiyaçlarınızı öğrenmek için bir anketle başlıyoruz ve böylece ekipteki bizler hangi teklifi ne zaman uygulayacağımızı biliyoruz. Bu konuda bize sık sık soruluyor, ancak tam programı önceden yayınlamıyoruz. Bu aynı zamanda günün akışına ve aldığımız geri bildirimlere göre programı sürekli uyarlamamızla da ilgili. Her seferinde uzun bir program yazardık ve sonunda her zaman farklıydı, bazen tamamen farklıydı… bu yüzden artık planlamamızı yayınlamıyoruz.

Gebze travesti Her gün bir kez daha küçük gruplar halinde çalışıyoruz, sözde aileler. Bu, Kış Eros haftası için herkes için güvenli bir zemindir. Her güne meditasyon, yoga ve vücut çalışmasıyla başlıyoruz. Daha sonra farklı konu ve teknikler üzerinde daha küçük gruplar halinde çalışırız. Akşamları ise masaj ritüelleri, spiritüel ritüeller, duyularla çalışma ve buna ek olarak sürpriz aktiviteler de var tabii ki… Yani her yıl farklı.

Gebze travestileri Grupta neyin yansıtıldığına bağlı olarak farklı şeyler olur. Bazen gelecek yılın vizyonlarına odaklanıyoruz, bazen daha çok grup dinamikleriyle ilgili. Enerjinizi sizin için doğru yöne yönlendirmeye bakıyoruz… belki aşkınızı bulmaya veya aşkı bulmak için bir sonraki adımınızı bilmeye bakıyoruz.

Gebze travesti Kış Eros İnzivası özellikle kimler içindir?

Gebze travestileri Sizin için kişisel olan ve başkalarıyla bağlantı kurmada önemli olan nedir? Yalnız yaşıyorsanız ve harika adamlar arıyorsanız, Winter Eros’ta birçok kişiyle tanışma şansınız var. Bu, yapay bir ortamda değil, pek çok hoş, bağlantılı aktivitenin olduğu rahat bir ortamda. Elbette partneriniz varsa bir araya gelip erkeklerden ilham alabilirsiniz. Eğitmen ekibimiz iletişimsel, sıcak, destekleyici ve seksi.

Kış Eros İnzivası hakkında tantrik olan nedir?

kocaeli travesti

kocaeli travesti

Gebze travesti Temel tantrik teknikleri öğretiyoruz. Birlikte, kendi bedeninize ve diğer bedenlere çok yavaş, dikkatli ve dikkatli bir yaklaşım geliştirmeyi öğreniyoruz. Yeni baştan çıkarma tekniklerini ve duygusallığı iletmenin ve şehvetli niyetleri uygulamaya koymanın yollarını öğreniyoruz…

Gebze travesti Dokunmak, iyi erkeklerle cinsel alışveriş havasına girmek, o enerjiyi tutmak ve aynı zamanda ruhani ritüellerde grup enerjisini bir arada hissetmekle ilgili. İKSK’deki odalarla metropolde güzel bir yerimiz var – burada ihtiyacımız olan ortamı yaratıyoruz. Çoğunlukla çok uluslararası bir deneyimdir.

Gebze travestileri Programın içeriği Gay Love Spirit’e nasıl entegre edilir?

Gebze travesti Kış Eros İnzivası, süre ve format olarak Yaz Eros İnzivasına benzer. Ancak programın yönü kışın yazdan farklıdır. Winter Eros’un içeriği de tıpkı Zephyr’s Garden ya da Erotik Dokunuş Sanatı gibi Masaj Uygulayıcı Eğitimi için bir hazırlık modülü olarak değerlendirilebilir.

Listing ID: 71663f5fd41aaa54

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply