Welcome, visitor! [ Register | Login

$GEBZE

Kocaeli travesti ile Dünya ilerliyor

  • Street: İZMİT
  • City: KOCAELİ
  • Zip/Postal Code: TRAVESTİ
  • Listed: Mart 7, 2023 7:27 am
  • Expires: 64 days, 13 hours
kocaeli travesti

Description

Kocaeli travesti

Kocaeli travesti ile Dünya ilerliyor ve gey ve lezbiyen gibi kimliklere genç nesil, akademik dünya ve insanların deneyimleri meydan okuyor.
Kocaeli travestileri Müşterilerimizin birçoğunun kadınlarla bir geçmişi vardı ve kendilerini gey kelimesiyle özdeşleştirmeleri gerekmiyor. Gebze travesti Statik kimlikler konusunda daha akıcı ve şüpheci olan ve trans ve ikili olmayan insanları dahil etmek isteyen genç nesil de öyle. Dolayısıyla gey kelimesi dardır, kapsayıcı değildir ve bazı insanlar için bu şekilde tanımlanmak hâlâ rahatsız edicidir. Ancak gey ve lezbiyenler yakın zamana kadar yaşama, sevdiklerimize isim verme ve ailemize açıkça kabul edilme hakkı için savaşıyorlardı. Pek çok insan bunun yerine daha açık ve akıcı olan queer terimini kullanıyor, ancak tarih bize queer’in gey erkekler tarafından kendilerini kadınsı perilerden uzaklaştırmak için kullandıkları bir terim olduğunu söylüyor.

Gebze travesti Bugüne kadar, nerede yaşadığınıza ve hangi sektöre ait olduğunuza bağlı olarak, iyi ve kötü yönde çok şey değişti.
Gebze travestileri Cinsiyet gibi cinsel yönelimin statik bir kimlik olmadığına inanıyorum ama yine de hepsi var. İzmit travestileri Mükemmel dünyamda her gün kimliğimi seçerdim ve panseksüel ve multigender tüm cinsiyetlere ilgi duyardım… Bu sadece benim değil, birçok kişinin hayali ve hala oradan çok uzaktayız.
İkili olmayan ünlü bir sanatçı, Gebze travesti geylerin, lezbiyenlerin ve heteroseksüellerin ikili olmayan insanlardan korktuklarını çünkü uymadıklarını, doğru giyinmeye meydan okuduklarını ve heteroseksüel normlar gibi gey normlarına meydan okuduklarını söylüyor. Sadece birini sevmek veya belirli bir cinsiyet gibi görünmek istemiyorlar. “Ben bir erkeğim, sadece erkekleri severim” ya da “Ben bir kadınım, sadece erkek cinsel organıyla doğdum” paradigmalarını yıkıyorlar. Kocaeli travesti Devrimci ve provokatifler ve oradalar ve onların söyleyeceklerini çok dikkatli dinlemeli ve bize öğretmeliyiz.

 

Gebze travesti Erkeklerle seks yapan birçok erkek için gey kelimesi zorlayıcıdır, kendini bir kutuya koymak gibidir. Bu kelimeden yıllarca nefret ettim. Eşcinsel değilim!!! Gay beyazdır, gay zengindir, gay bedene, yüzeyselliğe ve sekse tapmaktır. Ben o değilim, ticari dünyayı reddeden, heteronormatif, kapitalist dünyaya meydan okumak isteyen queer bir aktivistim. Ama İzmit travestileri ailesinin bir parçası olmak, bunun bir kısmının kendi özel homofobim ve geçmişime saygısızlık olduğunu fark ettim. Eşcinsel aynı zamanda cinselliğim konusunda açık olmamı, görünür hissetmemi mümkün kılan bir hareket. Kelime erkek fahişelere sevk edildi. Babalık pozisyonu ama küfür değil.
Gebze travesti Eşcinsel hareketi, dünyanın birçok yerinde eşitlik için mücadele ediyor, bir kolektif olarak tanınmak için mücadele ediyordu. Kocaeli travesti Bu oldukça devrimciydi ve işe yarayan tüm devrimler gibi toplum bizi bir dereceye kadar kucakladı (yine de renginize ve sınıfınıza bağlı). Bu kimliğe meydan okuyan yeni nesil, yavaş yavaş toplumun geri kalanına ulaşan yeni fikirler getiriyor.

kocaeli travesti

kocaeli travesti

Ama Gebze travesti Gay Love Spirit’teki topluluğumuz hakkında konuşmak istiyorum. Transfobik miyiz? Kadın düşmanı mı? İkili? Erkek olmayan, erkek cinsel organı ve eşcinsel kimliği olan birini kabul etmemek?
Kısa cevap hayır, atölyelerimizde trans ve non-binary insanlar var. Ama evet, ismimiz hala GAY kelimesiyle başlıyor. Neden?
Gebze travestileri Öncelikle 20 yılı aşkın süredir piyasadayız ve isim değiştirmek kolay bir şey değil. Ama bunun dışında Gay Love Spirit demenin benim için kışkırtıcı bir tarafı var. Pek çok insan için pek çok hassas noktayı işaretler. İzmit travestileri Nerede çalıştığımı söylemek, her zaman dolaptan çıkmak gibi. Her seferinde bir kaşını kaldırıyor. Bazen kendilerini dışlanmış hissedenler heteroseksüeller ya da birdenbire çok ilgi duyanlar lezbiyenlerdir. Ah şu yaramaz gayler…
Aşk kelimesi aynı zamanda pek çok duyguyu da kışkırtır: sinizm, tiksinti, sevimsiz bakışlar veya naif bir gülümseme.
Gebze travestileri Ve çok büyük ve soyut olan ruh kelimesine gelince, kiliseden korku ya da kültürel sahiplenme duyguları uyandırabilir, insanların bizi “hippi” olarak etiketlemesine neden olabilir ve yine merak uyandırır. Bu iki kelime, eşcinsel ve ruh bir arada var olabilir mi?

 

Gebze travesti Manevi kısmı göz ardı etmeden erkeklerle yakınlık ve cinsellik etrafında çalışıyoruz. Yakınlık kurmak bir meydan okumadır, kendimizi ve başkalarını sevmek kolay değildir, ayrıcalıklarımızın farkında olup aynı zamanda yaralarımızı iyileştirmektir. Yüzyıllar süren sömürgecilikten ve kilisenin yönetiminden sonra hala topluluğumuzu rahatsız eden bir şey olan içsel homofobi ile çalışıyoruz. Son yıllarda birçok bar ve buluşma noktasının kapanmasıyla karşı karşıya kaldık, sanal daha kolay ve kimya partileri yeni kulüpler.
Kocaeli travesti dokunmak, duygusallığı paylaşmak, birbirimizin gözlerine bakmak ve savunmasızlığımızı paylaşmak için buluşuyoruz. GEBZE TRAVESTİLERİ Bunun için karma olmayan bir gruba ihtiyacımız var. İnsanları uzaklaştırmak için değil, sorunlarımız üzerinde çalışmak, büyümek için güvende hissetmek. Bir topluluk olarak hala daha fazla depresyon, uyuşturucu kullanımı, yalnızlık, yabancılaşma ve endişe çekiyoruz (bu, diğer toplulukların aynı şeyi veya daha kötüsünü yaşamadığı anlamına gelmez), ilerici gruplar erkek kimliğine ve ayrıcalığına meydan okuyor ve eşcinsel olmak ataerkillikten acı çekmek ve onunla işbirliği yapmak arasında sürekli bir mücadele. Ama kapalı değiliz!
Gebze travestileri İster bir erkek olarak sosyalleşmiş ve yaraları, koşullanmaları ve dokunmayı keşfetme arzusunu hâlâ hissediyor olsunlar, ister her zaman bir erkek gibi hissedip şehvetli deneyimler yaşamak istesinler, erkek enerjilerine bağlı translar atölyelerimize hoş geldiniz. dokunmak. İzmit travestileri Binary olmayan insanlara gelince, eğer erkek enerjisini keşfetmek istiyorlarsa, bir akşam ya da bir hafta sonu erkek cinselliğini deneyimlemeyi çekici buluyorlarsa, memnuniyetle karşılanırlar.

 

Gebze travesti Erkek enerjisi erkeklere eşit değildir. Kadınlarda da var, tıpkı erkeklerin dişil enerjisi olduğu gibi. Gebze travestileri Sadece iki tane olduğuna ve birinin verdiğine ve diğerinin aldığına dair tantrik ikili inancı paylaşmıyorum. Bu iki arkaik enerji mitolojiktir ve bilinçaltımızın derinliklerinde var olur, ancak arada büyük bir spektrum ve cinsiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet arasında her zaman akışkanlık vardır. İzmit travesti Benim için bu enerjileri kabul etmek, onlarla oynamak ve onları dönüştürmek manevi bir öz.
Kocaeli travestileri Erkekleri seven erkekler, hangi cinsiyetten olursanız olun.

Listing ID: 7226406e6bcc3ef5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply