Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Kocaeli travestileri Şehvetli Semra

  • Street: İZMİT
  • City: TRAVESTİ
  • Zip/Postal Code: 41001
  • Listed: Şubat 21, 2023 4:13 am
  • Expires: 50 days, 12 hours
kocaeli travestileri

Description

Kocaeli travestileri

Kocaeli travestileri Semra ayda bir kez hem yerel halk hem de turistler için Şehvetli Adam atölyesi düzenlemektedir. Bu muhteşem Cuma gecesi toplantılarının arkasındaki adam Moxe biraz daha fazlasını anlatıyor.

Kocaeli travestileri Şehvetli Semra ’nın iki yüzü vardır. Birincisi, vücudumuzun farklı bölümleri ve çakralar hakkında giderek daha fazla şey öğrendiğimiz süreçtir. Gebze travesti Onları erotizm ve cinsellikle ilişkilendiririz. Bu süreçte sınırlarımızı genişletiyor, sınırlarımızı keşfediyor ve insanlara dokunmayı öğreniyoruz. Toplantının diğer yönü, uluslararası erkeklerin yerel erkeklerle, alışılagelmiş bir bar veya seyir alanından farklı bir ortamda hissedebileceğiniz, dokunabileceğiniz ve bağlantı kurabileceğiniz bir bağlamda karşılaşmasıdır.

Kocaeli travesti Şehvetli Adam toplantılarına başladım çünkü insanların tantrayı keşfetmesine ve onun ne hakkında olduğunu anlamasına ihtiyaç var. Birçok erkek, derinleşen süreçlerle bir hafta sonu geçirmekten korkar. Gebze travesti Akşamları bir bakış atmalarına izin verir. İnsanların işi tanıması için mükemmel bir fırsat. Ayrıca hafta sonu çalışan insanlar için, hafta sonu boyunca en azından biraz eğlenmelerine ve sevgi dolu bir toplulukla bağlantı kurmalarına izin verdiği için iyidir. Bir de güzel tarafı var: Gebze travestileri Hafta sonu derin yoğun bir süreçken, ayda bir akşam hep daha derine inen uzun soluklu bir süreç. Son 1,5 yıldır dönen birçok erkeğim var.

Kocaeli travestileri Katılımcılar çok mutlu ve memnun. Katılımcıların daha sonra yorum yapabileceği ve bağlantıda kalabileceği bir Whatsapp grubum var. Geçen seferden birkaç yorum.

Kocaeli travesti İki gün sonra, hala süper pozitif, enerjik ve iyi hisler hissediyorum.“
„Göz açıcı ve başlangıç. Çok teşvik edici.

Kocaeli travesti duygusal

Kocaeli travesti ve Duygusal bağlantılar ve bu deneyimi hepinizle paylaştığınız için teşekkürler”.
„Sevgi dolu bir grup erkekle harika bir deneyim. Kesinlikle geri geleceğim.

kocaeli travestileri

kocaeli travestileri

Kocaeli travestileri Çoğunlukla grup 10 ila 14 kişidir. Gebze travestileri Temalar çakralara dayanmaktadır. Her seferinde farklı bir çakra yapıyorum. Atölye yapısı iki bölümden oluşmaktadır. Bir bölüm, birbirimize yakınlaştığımız ve yakınlık kurduğumuz bir egzersiz. Gebze travestileri İkinci bölüm masajdır. Farklı çakralar, farklı vücut bölümleri, salgı bezleri ve iç organlarla ilişkilidir.

Örneğin bir akşam boğaz masajına, diğer akşam kalça masajına odaklanıyoruz, her zaman farklı tekniklerle. Örneğin boğaz çakrası ile iletişimle ilgileniriz. Tiroid bezi büyümeden, hem fiziksel hem de duygusal büyümeden sorumludur. Ne istediğimizi iletme ve partnerimizin ne dilediğini dinleme pratiği yapıyorduk. Gebze travesti Erotik masaj sırasında sesle birlikte nefes çalışması yapıyorduk. Bu, bedeninizin iç ve dış titreşimlerini uyumlu hale getirmemizi sağlar.

Listing ID: 21763f4445624b10

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply