Welcome, visitor! [ Register | Login

$KOCAELİ

Kocaeli travestileri Yasemin

  • Street: İZMİT
  • City: GEBZE
  • Zip/Postal Code: 41001
  • Listed: Şubat 21, 2023 4:07 am
  • Expires: 50 days, 12 hours
kocaeli travesti yasemin

Description

Kocaeli travestileri

Kocaeli travestileri Yasemin çelişkilerle dolu büyülü bir yer: Küba puroları, salsa, güzel erkekler, muhteşem sahiller, muhteşem sömürge şehirleri – ve tabii ki onlarca yıllık baskıdan sonra, yükselen bir gey sahnesi. Küba hızla Latin Amerika’daki en sıcak eşcinsel destinasyonlarından biri haline geliyor. Arkadaşlarla Seyahat, Ocak ayında 3. kez düzenleniyor. Yerel bir eşcinsel çiftle birlikte seyahat etmek ister misiniz? Geçen yılın katılımcılarından birkaç izlenim okuyun:

Kocaeli travesti bu gezegendeki en ateşli erkek karışımına sahip. Bu, kendi gözlerinizle görene kadar inanamayacağınız kültürel ve etnik bir eritme potası. Kübalılar çok sosyal oldukları için onlara kolayca yaklaşabilirsiniz.” (J, Berlin)

Kocaeli travestileri Sahilde Anniel ile komik bir durum yaşadım. Ona Kübalılardan birini oldukça çekici bulduğumu şaka yollu söyledim. Doğrudan el salladı ama buna nasıl tepki vereceğimi bilemedim. Anniel benimle dalga geçiyor, Kübalıları sevip sevmediğimi soruyordu. Gebze travesti Birini aramak onun için pek önemli bir şey değildi. O zaman kültürel bir fark olduğunu anlıyorsunuz.

Kocaeli travesti Bir gece Gebze travesti ye çıktım. Bir Gebze gay parkında birkaç bira içtik ve sadece sohbet ediyorduk, bu çok hoştu.

 

Kocaeli travestileri Samimiyetle ilgili pek çok sorunla uğraşıyoruz, yani iyi bir cinsel etkileşim nasıl olabilir? Bunun için koşullar nelerdir? Gebze travesti Buna nasıl hazırlanabilirsin? Ve iyi bir aşık olma yolunda bizimle hangi becerileri öğrenmelisiniz?

Kocaeli travesti Temel araçlarımız bedenlerimiz, zihinlerimiz, deneyimlerimiz ve kalplerimizdir.

Kocaeli travesti Atölye çalışmasının ana amacı, cinsel dürtünüzle rahat hissetmeniz için bir yol bulmak. Cinsel dürtü pozitif veya yaratıcı olabilir ve tekrarlayıcı veya mekanik olması gerekmez. Bu atölyeyi icat ettik çünkü birçok insan için cinsel dürtü birçok sınırlayıcı davranış kalıbıyla ilişkilidir. Bunları yıkmak istiyoruz.

kocaeli travesti yasemin

kocaeli travesti yasemin

Bunu nasıl yaptın?

Kocaeli travesti Deneyim zenginliğimizi paylaşıyoruz, büyük bir erotik araç kutumuz var (basit alıştırmalarda öğrenilecek, sizi daha iyi bir aşık olma yolunda ilerletecek yöntemler olarak açık ve net iletişime inanıyoruz. Bu yol, 4 gün boyunca açıklık, merak ve tabii ki eşinize/partnerlerinize saygı ile karakterize edilen birçok alıştırma ve derinlemesine düşünmeden oluşur. Gebze travesti Yol arkadaşınız, sizi destekleyen, zor durumlarda sizi yakalayan, söz ve eylemde size yardımcı olan yol arkadaşıyız.

Kocaeli Travesti Farklı geçmişlere, farklı vücut tiplerine ve karışık bir yaş aralığına sahip farklı erkekler gelir. Yani oldukça renkli bir karışım. Bizi birleştiren şey, cinsel yaşamlarımız için iyi bir şeyler yapma motivasyonumuzdur. Her birimizin kendi yaşam deneyimi ve şu anda bulundukları yer var, bu yüzden bunu kutluyor ve güvenli ve bilinçli bir şekilde düşünmek, deneyimlemek ve oynamak isteyen tüm erkekleri bekliyoruz.

Atölye sırasında ortaklarımı seçebilir miyim?

Kocaeli travesti Zamanın %90’ından fazlasında antrenman partnerlerini rastgele atarız. Bu, genellikle atölyedeki erkeklerin çoğuyla iletişim kuracağınız anlamına gelir. Çekici bulabileceğin erkekler ve halka açık bir alanda muhtemelen ikinci kez bakmayacağın erkekler olacak. Gebze travestileri Bununla birlikte, meydan okumayı kabul ederseniz, vücudunuzu ve rehberliğimizi dinleyin, alışkın olduğunuzdan farklı erotik iletişim araçlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmeye başlayacaksınız; diğer duyularla bağlantı kurmaya başlayacaksın – neyin mümkün olacağına şaşıracaksın. Çoğu durumda bu karşılaşmalar 10 ila 15 dakika sürer ve katılıp katılmamayı her zaman seçebilirsiniz. Bu harika bir öğrenme deneyimi.

Aynı cinsel kalıbı tekrarlamanın asıl sorunu nedir?

Kocaeli travesti Eğer cinsel rutinlere takılıp kaldıysanız, her türlü olasılığı yaşamıyorsunuz demektir. Yani, örneğin, geçmişte öğrendiğiniz veya başarılı olmuş bir kalıbı her zaman tekrarlıyorsanız ve/veya aynı pornoyu tekrar tekrar izliyorsanız ve az çok çok belirli türlere ve eylemlere odaklanıp onu yaşamaya çalışıyorsanız. gerçek dünyada bu, hayal kırıklığına ve tamamen barış içinde olmadığınız şeyleri yapmaya yol açabilir.

Kocaeli travestileri Bu rutinler bir yandan size biraz güvenlik sağlayabilir, ancak olası zevkinizi ciddi şekilde sınırlayabilir.

Kocaeli travestileri Bu eski kalıplardan kurtulmak her zaman kolay değildir. Bizimle vücudunuzu hissetmeyi öğrenebilir ve erotik potansiyelinizi algılayabilir ve artırabilirsiniz. Bizimle, güvenli bir ortamda yeni bir deneyimi deneyimleme fırsatına sahipsiniz, böylece güzel anların tadını çıkarabilir, vücudunuzu hissedebilir, ihtiyaç ve isteklerini tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. GEBZE TRAVESTİ Size ve bedeninize bir dizi deneyim önereceğiz ve özgün seçiminizi yaparken sizi destekleyeceğiz.

Atölye özellikle kimler için uygundur? Herhangi bir önkoşul var mı?

Kocaeli travestileri Atölye, özellikle cinsel yaşamlarını iyileştirmek için bir şeyler yapma konusunda güçlü bir istek duyan erkekler için uygundur. GEBZE TRAVESTİ Bedeninizi, duygularınızı ve arzularınızı algılayabilmeli ve bunları ifade edebilmelisiniz. Elbette diğer katılımcıların sınırlarına saygı duymak ve birbirleriyle iyi ve destekleyici bir etkileşime açık olmak da çok önemlidir. Birlikte ve birbirimizden öğreniyoruz.

Grupla olay yerine gittiğinizde ne oluyor?

Kocaeli travestileri Bunu birkaç gün sonra, grupta zaten iyi bir uyum olduğunda yapıyoruz. Sonra birlikte yeni bir oyun alanı keşfederiz, örneğin eşcinsel saunası veya seks kulübü. Erkeklere yeni oyun alanında birlikte çözecekleri küçük görevler veriyoruz – bu kadarını söyleyebilirim – bu görevler elbette biraz erkeklerin istek ve fantezileriyle ilgili. Burada, yeni seks akran grubunuzla bağlantılı olarak, daha önce belki de sadece hayal edebileceğiniz birçok şeyi deneyimleyebilir veya önceki fikirlerinizin tamamen dışında deneyimler yaşayabilirsiniz. Kendinizi şaşırtın!

Çalıştaydan sonra başladığınız yolda devam etmenin bir yolu var mı?

Kocaeli travesti uzun yıllardır yürütüyoruz. Onu birçok yönden geliştirdik ve rafine ettik. Ancak sizinle paylaşmak istediğimiz daha birçok fikrimiz, daha fazla alıştırmamız ve daha fazla bilgimiz var. Gebze travestileri İşte bu yüzden mükemmel aşık olma yolunda size eşlik edecek yeni bir eğitim olan Eros Lab’ı geliştirdik.

Kocaeli travestileri destekleyici bir grupta çok çeşitli şehvetli ve erotik deneyimlerin deneyimlenebileceği bir laboratuvardır. Gebze travesti erkeklerden oluşan bir çevrede heyecan verici bir şeyler öğrenmek ve yeni deneyimler yaşamak için benzersiz bir zaman sunuyor. Gebze travestileri Destekleyici bir ortamda erotik olarak büyümenin ve aynı zamanda zevk ve eğlenceyi deneyimlemenin zamanı geldi.

Listing ID: 11063f442592f7ad

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply